Випробування пандемією спонукає до комунікації

25.11.2020 | Filed under: Публікації

Цьогорічний туристичний сезон був важким для всіх учасників сфери гостинності. Постраждали готелі, відпочинкові центри, ресторани. Скорочення кількості гостей і, як наслідок, скорочення робочих місць та заробітних плат – це не найгірші «здобутки» цьогорічної пошесті. Та найбільше від пандемії коронавірусу постраждали українські курорти, зокрема одна з найбільших українських оздоровниць – місто-курорт Трускавець. Навіть влітку, у високий сезон, готелі і санаторії Трускавця не завжди могли похвалитись традиційною стовідсотковою завантаженістю. А вже восени друга хвиля пандемії ще більше усугубила ситуацію.

В умовах зростаючої кількості захворювань, стрімко зростаючого падіння наповненості закладів тимчасового розміщення і харчування, в умовах постійних карантинних обмежень і неефективних управлінських рішень на рівні керівництва держави, готельєри і ресторатори Трускавця не припиняють шукати шляхи реагування, адаптування і виживання в надскладних умовах. Вистояти перед неочікуваними викликами, зберегти робочі місця, підтримувати свої підприємства хоча б на плаву – це і є головними завданнями туристичного бізнесу в світі, в Україні і в Трускавці. Всі ці питання були важливими і обговорювались на черговому засіданні Клубу готельєрів і рестораторів Трускавця, котре відбулось 19 листопада (четвер) в ресторані готелю «Візит» у звичному вже форматі за чашкою чаю з міським головою.

Кожне наступне засідання Клубу демонструє небайдужість, бажання шукати спільні рішення, комунікувати між собою і залучає дедалі більше учасників. Традиційно до участі в засіданні були запрошені й гості. Цього разу Клуб відвідали керівник відділення Національного Олімпійського комітету у Львівській області Юрій Турянський, заступник начальника управління туризму і курортів Львівської обласної державної адміністрації Тарас Лозинський. Були запрошені також радник міського голови Трускавця з промоції Руслан Пристай та керівниця управління розвитку міста Наталія Скибак. Гості взяли участь у дискусії, головною тематикою якої було впровадження карантину вихідного дня та подальша діяльність в умовах карантинних обмежень. Цікаво було послухати про плани діяльності управління туризму і курортів ЛОДА на наступний рік, особливо про фінансову підтримку спільних туристичних проєктів. Юрій Турянський розповів про можливості співпраці з Національним Олімпійським комітетом України.

Проведенню засідання Клубу передувала спільна робоча нарада радника трускавецького міського голови з промоції, керівниці управління розвитку міста та представників відділу інформаційної політики та зв’язків з громадськістю Трускавецької міської ради. До участі в нараді був запрошений також засновник і модератор Клубу готельєрів і рестораторів, голова правління МЦ «ЄІУ» Іван Цегенько. На цій нараді спільно були напрацьовані перспективні плани промоції і популяризації Трускавця. Отож на засіданні Клубу Наталія Скибак презентувала ці напрацювання готельєрам і рестораторам, а міський голова Трускавця Андрій Кульчинський розповів про перспективи розвитку міста в найближчі роки.

На завершення засідання Іван Цегенько від імені Клубу готельєрів та рестораторів Трускавця привітав міського голову та новобраних депутатів, котрі є членами Клубу, із закінченням виборчого процесу та виявленою довірою виборців.

Попереду довготривала і доволі непроста боротьба за повернення туристів до Трускавця. Отож всі учасники засідання висловили надію, що комунікація і співпраця з владою міста буде в подальшій каденції відкритою та якісною, адже тільки спільними зусиллями можливо досягти ефективних рішень.

Сайт «Кришталевий Лотос»

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви