«Вже ніколи не буде такого, що підприємці у приватному порядку носили гроші тодішнім керівникам», – Олександр Боднар, керівник КП «ТІКЦ»

25.02.2016 | Filed under: Публікації

«Вже ніколи не буде такого, що підприємці у приватному порядку носили гроші тодішнім керівникам»,Олександр Боднар, керівник КП «ТІКЦ»

 

Про підняття оренди на Юрія Дрогобича

Ярмарка на Юрія Дргобича, згідно рішення виконкому і ТІКЦ залучає учасників шляхом укладання договорів. У січні договори з учасниками ярмарки були підписані попереднім директором Назаром Піцуром на термін з строком з 1 січня по 29 лютого. Тоді ціни підняли вдвічі з 1750 гривень до 3 тисяч гривень. Відповідно до підписаних договорів 29 лютого збігає термін участі підприємців в ярмарці. З учасниками ярмарки відбулись перемовини і з ними було погоджено вартість місячної плати в розмірі 3200 гривень.

 

Про сувенірний ринок, бачення

Напроти ярмарки є сувенірний ринок, який відноситься до іншого комунального підприємства. Втім це є так само вулиця Юрія Дрогобича і умовно відноситься до ярмарки. Але разом з тим, договори укладає КП «Парк Курортний», і веде там свою господарську діяльність. Ми ж бачимо ці торгові місця об’єднаними в одну логічно-пов’язану ярмарку. Так ми зможемо модернізувати ярмарку, покращити інфраструктуру, підготувати рекламні матеріали, та загалом розробити один стиль в межах дотримання архітектури міста. Щоб втілити ідею  в життя потрібно привести до порядку юридичні питання, можливо ТІКЦ стане упорядником для всіх торгових місць на Юрія Дрогобича. Таке рішення приймає лише міська рада. Для того, щоб усі були в рівних умовах необхідне коригування ціни. Підприємці також повинні знати, що кошти, які вони заплатять за участь в ярмарку, підуть в тому числі на реінвестиції в ту саму ярмарку.

 

Паніка недоречна, на часі діалог

У Трускавці цією темою почали спекулювати,  і це не додає більшого заробітку підприємцям та позитивного  іміджу місту. Торговці вдаються до безпідставної паніки, окрім публічних образ я з прикрістю констатую – були і погрози, і навіть спроби тиску. Я десь розумію трускавецьких підприємців, оскільки така реакція, очевидно, зумовлена непрозорими процесами по відношенню до них всі минулі роки.  Наголошую, що сьогодні наше підприємство працює виключно на прозорих умовах, однакових для всіх. Вже ніколи не буде такого, що підприємці у приватному порядку носили гроші тодішнім керівникам.

 

Чому мова зайшла про конкурс

Коли бажаючих більше ніж місць логічно зробити відкритий прозорий конкурс. Така практика існує у всіх містах.  Закликаю  підприємців до  діалогу, а не тиску чи маніпуляцій. Для нас важливим є досягнення компромісу в цьому питанні.

(Переглядів 660 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви