Я не продаю свій голос! Всеукраїнський флешмоб, долучайтесь!

20.09.2015 | Filed under: Некатегоризовано

Питання продажності на виборах дістало всіх і навіть дітей, у яких батьки забирають майбутнє, бо продають свій голос. Багато Українців задумались над тим, що робити, щоб Українці ходили на вибори і не продавали свої голоси, особливо ті хто в більшості на вибори ходить – пенсіонери. Як варіант, розглядалось таке – молодим людям на день виборів сховати папорт/документи дідусів/бабусів, які планували за гречку віддати свій голос і таким чином було б врятоване їхнє майбутнє. Але це дуже гострий і не зовсім правильний шлях.

Тому Трускавецький вісник та Трускавець-онлайн ініціював і запустив всеукраїнський флешмоб “Я не продаю свій голос”.

Для того щоб Ваш відеоролик попав в фінальний результат  відекліпу “Я не продаю свій голос”  потрібно відзняти ролик в якому Ви будете говорити, чому Ви не продаєте свій голос (тривалість до 6 секунд).  І відправити на адресу info.nk82200@gmail.com (в темі вкажіть “на конкурс я не продаю свій голос”), або на vk.com(vk.com/truskavets_online) або facebook однокласники

Всі роботи будуть змонтовані і викладені на сайті Трускавецький вісник, Вголос, Українська правда, Трускавець-онлайн та ін.ресурсах. А фінальний ролик демонструватиметься по телебаченню. Хто не має відеообладнання, висилайте текст(та контакти) і якщо Ви знаходитесь в Трускавці, то знімальна група Трускавець-оналйн з вами зв’яжеться і відзніме відеролик.

Всі учасники залишаться в історії України, як ті хто бодай відеорилик робили для її становлення і процвітання та захисту голосів виборців. А хто попаде у фінальний відеоролик отримає від Трускавець-онлайн та Трускавецького вісника “супер-приз”.

Телефон для довідок: 06-33-99-0-888 або 067-11-0-777-6 (Святослав)

Перша версія флешмоб-ролика:

(Переглядів 118 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви