Юні футболісти ДЮСК «Спортовець» отримали від благодійника новий комплект спортивної форми.

14.02.2020 | Filed under: Публікації

Трускавецьке відділення футболу ДЮСК «Спортовець» існує вже чимало років і багато батьків з радістю приводять сюди дітей. Зараз на футбольному відділені ДЮСК «Спортовець» займаються юні футболісти різних вікових груп. Дітки під керівництвом мудрого тренера п. Олега Оринича представляють Трускавець дуже успішно і є призерами та переможцями регіональних, всеукраїнських і міжнародних турнірів.                                            

За словами батьків, діти розвиваються і вдосконалюють свою майстерність тільки у грі, коли відчувають атмосферу великих змагань, а тому доводиться чимало їздити задля участі у турнірах.   Фінансування усіх виїзних матчів відбувається за власні кошти: внески за реєстрацію на змаганнях, дорога, проживання, харчування.

– Наші футболісти в цьому році готуються до нових перемог, а тому, аби пристойно виглядати на фоні іменитих команд потрібно було придбати спортивні костюми, що репрезентують футбольну команду з Трускавця. Ігор Кісак виявив бажання нам допомогти за що ми йому дуже вдячні, – розповів п. Олег, один із батьків юного футболіста.

Урочисте вручення обновок відбулось 13 лютого у спорткомплексі «Спортовця». Ігор Кісак у зверненні до юних спортсменів побажав виходити на кожну гру, як на фінал…

За словами п. Кісака, приводом для благодійності стали спортивні досягнення дітей, а тому новий комплект спортивної форми це для них гарні емоції і стимул для подальших успіхів. Сподіваємося, що наші юні трускавецькі футболісти й надалі демонструватимуть гарну і результативну гру.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви