Юні орівчани День знань відсвяткували у Трускавці

02.09.2020 | Filed under: Публікації

Незважаючи на примхливу погоду, учні 5-8 класів в супроводі вчителів Орівської СЗШ після урочистостей у своїй рідній школі вирушили з екскурсією до Трускавця. Очолювала делегацію Тетяна Сухроменда – голова села Орів.

Зустріч з курортом у День знань стала символічною, адже більшість дітей тут вперше і їм вдалося дізнатись чимало нового і цікавого.

Познайомитись з містом, його мешканцями та життям на курорті орівчан запросив Андрій Кульчинський – міський голова Трускавця. Він зустрів делегацію школярів біля художнього музею Михайла Біласа. Знаменита вілла «Гопляна», сьогодні музей, привітно відчинила двері для гостей. Тепла атмосфера приємно вразила присутніх.

Далі юні орівчани побували на виставі у дельфінарії “Оскар», єдиному в Західній Україні. Тут зробили чимало яскравих світлин з дельфінами. Несподіванкою для дітей став унікальний подарунок – картина, намальована дельфінами в ході вистави. Двоє щасливчиків – Владислав і Аня – навіть прокатались на човні, який провадив сам дельфін. Діти захопливо й весело реагували на плескіт дельфінячих хвостів по воді.

Наприкінці мандрівки Трускавцем делегація школярів завітала до НВК «СЗШ №2-гімназії». Тут заглянули в один з унікальних класів, оснащених найновішою технікою, – класу біології. Діти одразу зацінили прогресивний підхід до викладання. Дехто «прилип» до новітніх мікроскопів, інші розглядали експонати тварин на стендах. Новинки сподобались усім.

Тож дещо втомлені від насиченого дня, але щасливі й натхненні, гості з Орова повернулись додому. Відвідини орівчанами Трускавця зовсім скоро стануть частішими, а сьогодні, впевнені, що перше знайомство, направду, вдалося.

Пресслужба Трускавецької міської ради

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви