Тетяна Сухроменда: «З цією командою мені вдасться змінити Орів на краще!»

12.10.2020 | Filed under: Публікації

П’ять років тому Тетяна Сухроменда стала очільником села Орів. Її мотивувало велике бажання змінити підхід до самоврядування, співпрацювати з людьми задля розвитку сільської громади. З набуттям досвіду в управлінні пані Тетяна знайшла спільну мову не лише з односельцями, але й знайшла однодумців серед керівників сусідніх сіл Уличного та Доброгостова. Про нові перспективи та виклики, стрімкі зміни та підтримку на шляху об’єднання громад розповідає Тетяна Сухроменда.

– Я вдячна долі за те, що свого часу вона звела мене з міським головою Трускавця Андрієм Кульчинським. Тоді з’явилася надія на розвиток громади в межах Трускавецької ОТГ. Саме тоді уперше ми заговорили про нові проєкти, про роль Орова у розвитку Трускавця як курорту. Розпочали роботу з пошуку інвестора та багато іншого.

Досвід, який за останні роки отримала, дуже цінний. Маю на меті продовжити цю роботу у новій раді від імені моєї орівської громади. За підтримки моїх однодумців наступна каденція має принести великі зміни як для орівчан, так і для усіх мешканців громади. Ми заклали фундамент для цих змін і ми маємо почати їх будувати. На порядку денному наступної каденції – будівництво дороги, відновлення історичної польської дороги до Орова, відновлення корпусу школи, створення ще однієї групи садочку, залучення інвесторів, розбудова інфраструктури села. Крім того на території села є джерела мінеральної води і багато інших природних ресурсів, які стануть магнітом для туристів.

Усе, що планується для розвитку Орова, потребує уваги та державницького підходу, досвіду. І цей підхід та досвід вже є у діючого міського голови, а тепер кандидата на голову Трускавецької об’єднаної громади від політичної партії «Європейська Солідарність» Андрія Кульчинського. Досвід розбудови інфраструктури та вирішення глобальних питань є і в Уличнянського сільського голови, який є кандидатом до обласної ради від ПП «Європейська Солідарність» Святослава Стефанківа.

Мені приємно те, що мене оточують такі сильні та розумні, а головне досвідчені керівники, які, я упевнена, мені, як жінці завжди підставлять сильне плече. А ще я упевнена, що вони стануть відмінними очільниками ради та вправними депутатами, що відстоюватимуть свою громаду. З такою командою вдасться змінити Орів та всі села об’єднаної територіальної громади на краще – це наша мета і першочергове завдання. Трускавецька ОТГ має і буде процвітати, для цього докладемо максимум зусиль.

Газета «Європейська Солідарність. Трускавецька ОТГ»

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви