З чотирьох проектів, поданих владою Трускавця на конкурс, три – не перемогли

31.08.2012 | Filed under: Новини

На Львівщині оголошено переможців конкурсу за Програмою енергозбереження – про це повідомила прес-служба Львівської обласної державної адміністрації. 30 серпня 2012 року завершено процедуру внесення змін до напрямів використання коштів на виконання заходів Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2010-2012 роки з метою збільшення фінансування конкурсу на 1 млн. грн. (загальний бюджет конкурсу становить 1,7 млн. грн.) – про це повідомив начальник головного управління економіки та промислової політики Денис Шмигаль.

Переможцями стали 41 номінант конкурсу. Реалізація проектів передбачає здійснення енергоощадних заходів на об’єктах бюджетної сфери області. Загальна вартість проектів-переможців становить 4,2 млн. грн., зокрема, з обласного бюджету програмою передбачено 1,7 млн. грн., місцевими органами самоврядування та громадами населених пунктів буде залучено 2,5 млн. грн.

Трускавець подав на конкурс чотири проекти, проте з обласного бюджету буде співфінансуватися тільки один – на реконструкцію внутрішньої системи теплопостачання СШ № 3 м. Трускавця – 50 тисяч грн. з потрібних 160 тисяч. Цей проект зайняв 28 місце з 41 проектів-переможців, набравши 50 балів (найбільше набрав проект з Мостиського району – 62 бали, а проект реконструкції опалення в Бориславській міській раді набрав 55,5 балів). Інші три проекти з Трускавця (на впровадження енергозберігаючих заходів у Трускавецькій школі мистецтв, на реконструкцію приміщення Трускавецького територіального центру соціального обслуговування та для Трускавецької міської лікарні) кошти не отримають – ці проекти віднесено до категорії «Проекти, зараховані до резерву». Таким чином замість очікуваних 200 тисяч гривень до Трускавця з обласного бюджету надійде тільки 50 тисяч.

Для того, щоб здійснити фінансування проекту, може бути скликана позачергова сесія Трускавецької міської ради. Чергова ж сесія відбудеться в кінці вересня, поінформував секретар ТМР Петро Шумин на одній з понеділкових нарад.

(Переглядів 113 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви