За «круглим столом» говорили про полегшення ведення бізнесу та адміністрування єдиного соціального внеску

28.10.2013 | Filed under: Новини

Нещодавно в приміщенні Трускавецького відділення Дрогобицької ОДПІ відбулося чергове засідання “круглого столу” за участі підприємницьких структур міста, громадських організацій та представників міських мас-медіа.

Під час зустрічі мова йшла про покращення податкових послуг, впровадження в роботу новітніх інформаційних технологій і як наслідок створення належних умов для полегшення ведення бізнесу.

Зі слів начальника Трускавецького відділення Романа Гладія: «Об’єднання податкових, митних функцій, а також функції адміністрування єдиного соціального внеску дозволило суб’єктам підприємництва значно скоротити витрати часу на спілкування з державними органами. Бізнес та громадяни отримали одного адресата, і не тільки. Адже вже сьогодні значно спрощено процедури отримання адміністративних послуг, а завдяки застосуванню електронних сервісів платники мають можливість безкоштовно отримати електронний підпис та відправляти через Інтернет всі податкові звіти, податкові накладні, митні декларації, а також звіти з єдиного соціального внеску».

В ході зустрічі до відома присутніх було доведено, що адміністрування єдиного соціального внеску, ведення обліку його надходжень та здійснення контролю за сплатою єдиного внеску Міндоходів здійснює з 01 жовтня 2013 року.  Відтак, уже на сьогодні Трускавецьким відділенням Дрогобицької ОДПІ прийнято та оброблено 722 звіти щодо нарахованих сум з єдиного внеску, при цьому за допомогою електронного цифрового підпису подано 259 звітів. Надходження внеску складають – 9,8 млн. грн.

Крім цього Роман Гладій звернув увагу, що у Центрі обслуговування платників відділення всі суб’єкти господарювання можуть отримати необхідну інформацію та кваліфіковану допомогу не лише по податковому законодавству, а і з питань адміністрування єдиного соціального внеску.

На останок присутні підприємці висловили вдячність за проведення таких зустрічей, адже вони сприяють більшій поінформованості платників про зміни у законодавстві та роботі відділення і відомства в цілому.

Вл. інф.

(Переглядів 88 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви