Запорізька прокуратура захищає антиукраїнські пам’ятники

14.06.2011 | Filed under: Некатегоризовано


27 квітня 2011 року Запорізька “Свобода” звернулася до прокурора Запорізької області В.В. Павлова з проханням перевірити законність встановлення місцевими комуністами у с. Новослободка Запорізької області пам’ятника В. Ульянову (Лєніну).

09 червня 2011 року надійшла відповідь прокурора Запорізького району Бондаренко Н.М. У відповіді зазначено, що жодних порушень під час встановлення пам’ятника не було. Прокуратура посилається на рішення Долинської сільської ради від 23 листопада 2010 року “Про відновлення пам’ятника Ульянову (Леніну) на території парку с. Новослобідка”. Тобто, прокуратура вважає, що порушення Указу Президента України №250/2007 від 28 березня 2007 року, який вимагає демонтажу пам’ятників діячам тоталітарного режиму, не є протиправною дією.

Прокуратура також не знайшла нічого протиправного у встановленні запорізькими комуністами пам’ятника Й. Джугашвілі (Сталіну). Це спричинило те, що в грудні 2010 року українські патріоти пошкодили цей пам’ятник, а в новорічну ніч невідомі підірвали його. Після цього каральні органи почали репресії проти українських патріотів. Можна припустити, що встановленням пам’ятника Лєніну та відсутністю реакції на це прокуратури влада хоче влаштувати нову провокацію та продовжувати політичні репресії проти українських патріотів.

Запорізька організація Всеукраїнського об’єднання “Свобода” обурена діями Запорізької прокуратури, яка не захищає національні інтереси України. Націоналісти звертатимуться до прокуратури Запорізької області з вимогою проведення додаткової перевірки законності встановлення пам’ятнику В.Ульянову (Лєніну) в с. Новослободка Запорізької області у квітні 2011 року.

Прес-служба Запорізької обласної організації ВО “Свобода”

(Переглядів 54 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви