Заява Трускавецької міської організації Партії регіонів

22.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Шановні трускавчани! Трускавецька міська організація Партії регіонів висловлює категоричний протест проти бандитських дій осіб, незалежно від їх політичних уподобань, які в ніч на 9 червня 2010 року організували вибух на подвір’ї міського голови Трускавця.

Мабуть, виборча «лихоманка» не полишає наше місто. Ми спостерігаємо, як місцеві політичні супротивники заради утримання свого рейтингу застосовують брудні методи політичної боротьби: обливання брудом опонентів, анонімні погрози, а тепер і вибухи.

Ми переконані, що тероризм і залякування не є цивілізованими «політичними» методами боротьби, тому вимагаємо від правоохоронних органів терміново знайти та суворо покарати винних!

Закликаємо всіх учасників політикуму Трускавця до моральної, чесної та конструктивної діяльності!

Як ми будемо жити у нашому рідному місті – залежить від кожного з нас: з ненавистю у серці чи з повагою один до одного та до наших гостей, незалежно від їх політичних поглядів, національностей та віросповідань.

Трускавецька міська організація Партії регіонів була і залишається завжди відкритою до співпраці зі всіма партійними та громадськими організаціями, які хочуть конструктивно працювати на благо міста.

С. І. Павлечко, голова Трускавецької міської організації Партії регіонів

(Переглядів 22 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви