ВО “Батьківщина” відповідає на звинувачення

05.08.2010 | Filed under: Некатегоризовано

В газеті «Відродження Трускавця» від 29 липня 2010 №7 є стаття під заголовком «Батьківщина»  зайняла деструктивну позицію». Я вважаю за необхідне дати роз’яснення трускавчанам  відносно цієї цинічної брехні, яка наведена в даній публікації.

1.Що Трускавецька міська партійна організація «Батьківщина» може і не взяти участь у виборах до місцевої ради. Офіційно заявляю,що немає жодних передумов , які б свідчили про те , що ми не будемо брати участь у виборах. Міська партійна організація зареєстрована в юстиції з 2000року, у нас є своя печатка і для формування списку згідно статуту партії не потрібно жодних погоджень з вищестоящими партійними органами.

2. Нас звинувачують,що Кабінет Міністрів під час прим’єрства Ю. Тимошенко винен у тому, різниця по комунальних тарифах не погашалась. Відносно цього хочу зазначити, що за інформацією начальника планово-економічного відділу КП «Наше місто» п. Савчин Л. Я., яку вона озвучила на пленарному засіданні сесії міської ради, уряд Тимошенко погасив КП «Наше місто» три млн. грн. за невідповідність комунальних тарифів реальній їхній вартості. В результаті чого комунальне підприємство ввійшло в опалювальний сезон 2009-2010 років без заборгованостей за спожитий природній газ.

3. Депутатів від групи «Батьківщина» звинувачують у тому, що ми не дали жодних пропозицій по виходу із складної фінансової ситуації КП «Наше місто». Тут потрібно зазначити , що найперше варто з’ясувати яким чином тільки за один опалювальний сезон заборгованість за спожитий газ склала близько 5 млн. грн.. Як сталося, що на підприємстві їхні працівники понад 3 місяці не отримують заробітної плати. З’ясовуючи ці обставини, та маючи інформацію з Обласного управління житлово-комунального господарства, ми прийшли до висновку, що КП «Наше місто» свідомо загнано в стан банкруцтва, кінцевою метою якого є прибрати до приватних рук останні 4 об’єкти комунальної власності: дитяча міська лікарня, споруда ЖЕКу по вулиці Стебницькій, виробничі бази по вулиці Стебницькій, адміністративна будівля КП «Наше місто».Все це робиться під «благими» намірами недопущення зриву опалювального сезону. Насправді борги КП «Наше місто» – це є наслідок безгосподарності міського голови і його команди. І за свої «махінації» вони повинні розраховуватися своїм, а не міським майном. Ми запропонували провести широкомасштабні громадські громадські слухання і нехай громада сама вирішить підтримувати такі дії міської влади, чи ця влада повинна піти у відставку.

4. В газеті стверджується те, що я як депутат Трускавецької міської ради, різко змінив свою позицію щодо питання автономного опалення. Мушу дати свій коментар, що найоптимальніший варіант – це є якісне централізоване  опалення і гаряче водопостачання. З цією метою депутати виділили на потреби КП «Наше місто» багатомільйонні дотації, але безгосподарність і розтринькування коштів громади міста призвели до того, що котельні міста вже не можуть забезпечувати трускавчани якісним опаленням і гарячим водопостачанням. Маючи досвід роботи, понад 8 років в тепловому господарстві, я розробив концепцію переведення житлових будинків на автономне опалення. За даною концепцією громадяни отримають безвідсоткову позику на встановлення автономного опалення, а мало захищеним верствам будуть виконані за кошти бюджету, як державного так і міського.

І останнє. Мене звинувачують в тому, що я не є трускавчанином. Тут насамперед міський голова загляне якого він походження і де фактично проживає. Мій рід в Трускавці з 1700 року. І не його команді давати оцінку трускавчанин я чи ні.

Депутат міської ради, голова ТМО партії «Батьківщина»

Р. Крамар

(Переглядів 139 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви