Збільшилася кількість хворих на рак та туберкульоз

28.10.2011 | Filed under: Новини

В зв’язку з тим, що в Україні спостерігається тенденція до збільшення кількості випадків захворювання на туберкульоз та онкологічні захворювання, трускавецька міська лікарня звернулася до мешканців міста шляхом оголошень по під’їздах багатоквартирних будинків, заохочуючи людей пройти безкоштовне обстеження-флюорографію. Адже кожен знає, що вчасно виявлена хвороба – це набагато більше можливостей її подолати. Флюорографію можна зробити з понеділка по п’ятницю з 9.00 до 13.00 і з 14.00 до 15.00, а також в суботу з 9.00 до 12.00.

А тим часом існують побоювання, і невідомо, безпідставні вони чи ні, що нововстановлена рекламна конструкція біля центральної сцени (на світлодіодній основі) може бути шкідливою для здоров’я людей. Невідомо, чи проводила міська санітарно-епідеміологічна служба заміри випромінювання, котрі з потужною силою як вдень, так і вночі, як вранці, так і ввечері, виділяє цей горе-екран. Інфрачервоні та ультрафіолетові промені в великій кількості можуть дуже негативно впливати на людей, особливо якщо існує велике скупчення людей. Цю конструкцію було встановлено нібито для “фан-зони” до Євро, хоча до Євро ще досить далеко. Відпочивальники скаржаться на монотонність реклами, різкі звуки, котрі лунають раптово із цієї конструкції, на випромінювання, котре разить очі і спричинює погане самопочуття. Розвиваються дратівливість, зменшується концентрація уваги та збільшується натомість її розсіювання, конструкція заважає нормальному відпочинку людей, котрі приїхали на курорт, де такі речі їм зовсім не потрібні. В той же час міська влада хоче демонтувати сіті-лайти, призматрони, біл-борди та іншу рекламу, котра не розхитує нерви відпочивальникам і вони не мають жодних претензій до її присутності.

(Переглядів 23 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви