Зроби САМОСУД правильно

02.07.2013 | Filed under: Публікації

Цими днями український народ вкотре переконався у ПОВНІЙ безвідповідальності та безкарності «коліщат» системи. П’яні СБУ-шніки скоїли резонансне ДТП з двома жертвами у Києві, але це ще казочки, в порівняні із з зґвалтуванням , яке сталося у Врадіївці Миколаївської області. Дівчину спочатку зґвалтували, а потім добивали молотком два міліціонери, кинувши її помирати в лісосмузі.

І останнього люди вже не стерпіли. Коктейлі Молотова та вибиті шибки – це найменше, чим могли обійтися правоохоронці. Кров за кров, і саме крові хотіли люди. Їх не цікавили ні заяви начальників, ні заяви міністрів, вони хотіли голову третього кривдника, на якого вказала потерпіла, – старшого лейтенанта міліції Євгена Дрижака, якого навіть не затримали, адже Дрижак є хресником начальника міліції області генерала Валентина Парсенюка. Почався штурм. Звичайно, не озброєнні, не організовані та не навчені робітники і селяни не змогли захопити озброєних правоохоронців, але всю свою лють та цілеспрямованість вони показали.

Одразу ж напрошується питання, так відповість перед судом за скоєне ця трійка нелюдів? Я думаю кожен українець знає відповідь напевне, саме тому люди і пішли на штурм, тому що єдиний вихід – САМОСУД. Люди втомилися від пустих обіцянок та запевнянь, люди втомилися від переживань за своїх дітей та близьких, адже завтра на місці тієї дівчини, чи пасажира автобуса, можете бути ВИ або ВАША дитина.
Цей випадок не є виключенням, він є лише черговим і далеко не останнім підтвердженням безкарності держваної системи. Тоді який вихід? Вихід простий:

Озброюйся, Навчайся, Дій!

Озброюйся: Звичайної мисливської рушниці(придбати і оформити яку не є проблемою) вистачить, щоб знести голову нелюду, який зробив таке із твоєю родиною!

Навчайся: Відвідай хоча б 3 вишколи, які проводить УНА-УНСО, і в тебе буде вдосталь вмінь і навичок, щоб організувати своїх односельчан для вдалого штурму «кубла трутнів». Ми навчимо тебе самоорганізовуватись і діяти автономно.

Дій: Не бійся взяти рушницю і використати свої знання і вміння, не бійся бути лідером і організувати власний народ для захисту своїх прав та свобод. Живи за правилом: «Моя хата з краю, я маю зброю і я першим ворога стрічаю.»

Можливо саме тебе не вистачає українському народові?

Слава нації! Смерть ворогам!

Українська національна асамблея (УНА-УНСО)

(Переглядів 250 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви