Влада розпочала репресії проти учасників акції під Межигір’ям

11.07.2013 | Filed under: Публікації

Проти Костянтина ЛАЦИБИ та його брата відомого громадського експерта Максима ЛАЦИБИ порушена кримінальна справа про пограбування.

За даними Броварської міліції їхній автомобіль перебував на місці скоєння двох кримінальних злочинів. Як повідомляють в міліції, є свідки і відеодокази, які можуть це підтвердити.

Спочатку ми подумали, що це непорозуміння, але після зустрічі зі слідчим зрозуміли, що все серйозно.

«Вже тривалий час ми отримуємо інформацію про стеження за нашими активістами з боку СБУ та міліції, але поки що все обмежувалось залякуванням.

Ситуація з Костею та Максимом Лацибами, свідчить про те, що підготовча робота завершена і найближчим часом ми будемо отримувати чимало вигаданих кримінальних справ по нашим активістам. На жаль, влада не виносить уроків з власних помилок. Наша відповідь проста – чим більше репресій, тим більше людей під воротами Межигір’я», – заявив Василь ГАЦЬКО.

Повний текст заяви доступний для ознайомлення та коментування за посиланням.

Ми плануємо:

а) максимальний розголос;
б) юридичну підтримку;
в) дипломатичну роботу.

Підтримайте боротьбу, зробив внесок на роботу адвоката та поширив інформацію. Разом ми зможемо все!

З повагою,
Зоя Буйницька,
заступник голови Політичної партії «Демократичний альянс»

http://www.dem-alliance.org/news/vlada-rozpochala-represii-proti-uchasnikiv-akcii-pid-mezhigir-jam.html

(Переглядів 51 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви