Є план. ДІЙ! | ПРИЄДНУЙСЯ

27.12.2013 | Filed under: Публікації

Євромайдан не став справжньою революцією. Втім, своєї енергії не втратив. Мільйони людей прагнуть змін. Вимагаючи поваги до себе, вони виходять на площі та вулиці, самоорганізовуються в ініціативи, захищають один одного.

Тепер, коли не вдалось досягнути швидкого успіху, формат боротьби має змінитися. Протест має стати системним та сфокусованим. Його системність – висока частота участі багатьох людей, сфокусованість – концентрація ресурсів на больових точках режиму.

Влада Януковича міцно тримається на трьох стовпах: грошах, силовиках, підтримці сходу та півдня. Вони й мають стати основними точками прикладання наших зусиль.

Напрям 1. Гроші.

Ціль: підірвати фінансову стабільність режиму.

Завдання:

– зупинити крадіжки

В першу чергу, через забезпечення тотального контролю за видатками бюджетів. Закупівлі товарів та послуг мають піддаватися постійним ревізіям та перевірками. Запити документів, звернення до правоохоронних органів мають стати по-справжньому масовими. Задіяні в схемах та ті, хто їх покриває, піддаватимуться публічному тиску.

– заблокувати награбоване

Здобуті корупційним шляхом бізнес-активи “Сім’я” та наближені до неї відмиває та легалізує через міжнародну фінансову систему. Грошові ресурси осідають в європейських та американських банках. Міжнародні стандарти ФАТФ передбачають можливість блокування таких коштів. Інформація та алгоритми з сайту http://yanukovich.info/ має активно поширюватися серед європейських політиків, журналістів та громадськості. Офіси банків мають пікетуватися українцями закордоном.

– зменшити прибутки

Бойкот для компаній режиму, задіяних у грабуванні бюджету. Протести під їх офісами в Україні та в світі, інформаційні кампанії мають завдавати великих репутаційних та фінансових втрат прокладкам Януковича.

Напрям 2. Силовики.

Ціль: послабити лояльність працівників силових структур до Януковича.

Завдання:

– просвітити темних

Правоохоронці повинні досконало знати як працюють та забепезпечуються їх колеги в Європейських країнах. Робота з ними на вулицях та через спеціально створені організації має широко поширитися Україною. Кожен працівник силових органів має системно отримувати інформацію про альтернативу. Під відділками міліції в гучномовці має зачитуватися присяга. Тому, хто виходить на патрулювання містом, громадяни мають передавати пам’ятку про права та обов’язки.

– персоналізувати відповідальність

Всі ті, хто підняв руку на учасників мирних протестів, брав участь в незаконних затриманнях, організовував напади та побиття, фабрикував справи в міліції та судах мають бути ідентифіковані. Про їх причетність до злочинів мають знати всі: їх сусіди, друзі, батьки та знайомі. Перспектива бути ізгоєм має стати фактором особистого вибору.

Проект Не Бути Скотом skoty.info та подібні ініціативи стануть нам у допомозі.

– покарати винних

Всі ті, хто здійснив злочин проти громадян, має бути покараним. Масштабна юридична робота та громадянський тиск, звернення до посольств країн Європи та США має лягти в основу. Винні опиняться в люстраційному списку.

Напрям 3. Схід і південь

Ціль: скоротити підтримку Януковича.

Завдання:

– розповісти правду

Значна кількість мешканців сходу та півдня погано поінформовані про реальний стан справ у країні. Вони не усвідомлюють масштабів розкрадання і ролі “Сім’ї” у цьому. Люди не знають, що в умовах жорсткої економічної кризи активи сина їх обранця зросли на декілька тисяч відсотків. У межах кампанії “Розкажи” ми даватимемо факти та закликатимемо розповідати їх іншим. Мешканці сходу та півдня мають зрозуміти, що в них немає більше жодного раціонального аргументу підтримувати Януковича знову.

– сформувати запит на зміни

Зміни – це більше, ніж непідтримка Януковича. Зміни – це чіткі цілі, механізми їх втілення та можливість долучитися до їх творення. Вільні університети, сплановані візити учасників Євромайданів з інших областей до колег, робота з різними суспільними групами, підтримка здорових ініціатив – те, що стане нам у нагоді.

Написане однозначно робитиме Демократичний Альянс. Якщо Ви поділяєте ці цілі, маєте ідеї, як це можна зробити краще, будь ласка, дайте знати. Цей допис – високо піднята рука з закликом “Разом зможемо більше”! Я написав його виключно для того, щоб знайти більше однодумців.

Приєднатися до нас можна за цим посиланням, підтримати фінансово за цим. Ваші ідеї та пропозиції надсилайте на електронну пошту. У фейсбуці ми тут.

Декілька найближчих днів ми формуємо групи з реалізації різних завдань. Детальні плани будуть розроблені в найкоротші терміни. Давайте разом!

До роботи!

http://www.dem-alliance.org/

(Переглядів 174 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви