Встановлення туристичного намету не підлягає узгодженню з владою. Доведено ДемАльянсом

21.06.2012 | Filed under: Акценти

Встановлення туристичного намету не підлягає узгодженню з виконавчою владою. Це було вчергове доведено українській владі, цього разу в Донецькій області. А демальянсівець Євген Семехін звільнився від перспективи платити штраф 800 гривень за це  “порушення правил благоустрою міста”.

Адміністративна комісія при виконкомі Макіївської міської ради розглянула протокол про адміністративне правопорушення, складений на голову політичної партії Демократичний Альянс в Донецькій області Євгена Семехіна за встановлений туристичний намет перед Донецькою міською радою під час акції «Страта корупціонера», і встановила, що наведені в протоколі дії не підлягають адміністративній відповідальності.

Таким чином адмінкомісія визнала необґрунтованими дії чиновників, які складали протокол. «Донецький обласний осередок Демократичного Альянсу до закінчення тижня звернеться до депутатів Донецької міської ради з вимогою внести правки до правил благоустрою Донецька, щоб більше жоден чиновник не мав приводів складати незаконні протоколи», – заявив лідер ДемАльянсу в Донецьку Євген Семехін.

 

Нагадаємо, протокол про адміністративне правопорушення за ст. 152 КУпАП «Порушення державних стандартів, норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів, правил благоустрою територій населених пунктів» було складено завідуючим відділу ЖКГ Ворошилівської районної ради Іваном Адамцем на Голову Донецької обласної партійної організації «Демократичний Альянс» після акції «Страта корупціонера» під стінами Донецької міської ради 24 травня 2012 року, на якій ДемАльянс оприлюднив факти корупції в Донецькій міській раді.

Суть правопорушення Євгена Семехіна, за думкою чиновників, полягала у «встановленні наметів в кількості 2-х штук без погодження на їх розміщення»: «гр. Семехін Є. Ю., будучи обласним керівником не проконтролював своєчасне погодження необхідної документації, чим порушив правила благоустрою м. Донецьк 10/7 від 23.11.2011 розділ №8, п.1.8», а саме підпункт «самовільно встановлювати об’єкти зовнішньої реклами, торгівельні лотки, павільйони, кіоски та ін.».

dem-alliance.org

(Переглядів 57 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви