Зробити з складного просте

31.08.2012 | Filed under: Акценти

Виборча компанія розпочалась з параду чеснот та небаченого патріотизму до рідного краю та України. У всі електоральні отвори запихають  морди, інформацію про програми, обіцянки, плітки. Все для того, щоб створити ілюзію  –  зробити свій вибір є складно.

Тим часом ОВК є окуповані,  ДВК  також будуть,  і рахувати вони будуть просто, і докуплять в раді кого потрібно бо це просто.

Нам також не потрібно заморочуватись, тому що тут все просто:

1. Регіонали ввели “мажоритарку”, щоб перемогти на виборах. Висновок  – самовисуванці мажоритарники потрібні не нам, а ПР.

2. Реально протистоять регіоналам Об’єднана Опозиція та ВО “Свобода”. Той факт, що лідери Об’єднаної Опозиції  в тюрмі говорить про те, що це є вороги ПР. А ворог мого ворога – мій друг. Висновок  – потрібно голосувати за Об’єднану Опозицію та ВО “Свобода” з їхніми погодженими кандидатами по мажоритарних  округах.

3. У Донбасі буде 100-процентна явка на вибори і голосувати будуть за ПР. Отже,  прийдіть та переконайте прийти та прогосувати  своїх близьких, родичів, сусідів. Не будьте жлобами.

Тоді залишиться лише одне складне завдання – захистити свої голоси. А його також можна зробити простим…

Андрій Пристай

(Переглядів 155 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви