Зробити з складного просте

31.08.2012 | Filed under: Акценти

Виборча компанія розпочалась з параду чеснот та небаченого патріотизму до рідного краю та України. У всі електоральні отвори запихають  морди, інформацію про програми, обіцянки, плітки. Все для того, щоб створити ілюзію  –  зробити свій вибір є складно.

Тим часом ОВК є окуповані,  ДВК  також будуть,  і рахувати вони будуть просто, і докуплять в раді кого потрібно бо це просто.

Нам також не потрібно заморочуватись, тому що тут все просто:

1. Регіонали ввели “мажоритарку”, щоб перемогти на виборах. Висновок  – самовисуванці мажоритарники потрібні не нам, а ПР.

2. Реально протистоять регіоналам Об’єднана Опозиція та ВО “Свобода”. Той факт, що лідери Об’єднаної Опозиції  в тюрмі говорить про те, що це є вороги ПР. А ворог мого ворога – мій друг. Висновок  – потрібно голосувати за Об’єднану Опозицію та ВО “Свобода” з їхніми погодженими кандидатами по мажоритарних  округах.

3. У Донбасі буде 100-процентна явка на вибори і голосувати будуть за ПР. Отже,  прийдіть та переконайте прийти та прогосувати  своїх близьких, родичів, сусідів. Не будьте жлобами.

Тоді залишиться лише одне складне завдання – захистити свої голоси. А його також можна зробити простим…

Андрій Пристай

(Переглядів 155 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви