ДЕНЬ ЖАЛОБИ В УКРАЇНІ

24.02.2011 | Filed under: Акценти

25 лютого громадське об’єднання «ЗМІ без цензури» проводить флеш-моб «25 лютого – день жалоби в Україні». Він присвячений річниці перебування на посаді Президента України Віктора Януковича.

В цей день активісти об’єднання закликають громадян України одягтись у чорне, приспустити національні прапори та пов’язати чорні стрічки на автомобілі. Рекомендується відмовитись від жартів.

Активісти закликають громадян о 12:00 провести хвилину мовчання на знак загубленим ідеалам українського суспільства.

Мета акції – привертання уваги до політичних подій в Україні. А саме: загрози існування громадянського суспільства, порушення прав та свобод громадян, політичного тиску на малий та середній бізнес та введення цензури в журналістиці.

Громадське об’єднання «ЗМІ без цензури» вважає, що 25 лютого в Україні трапилась трагедія, результатом якої може стати втрата державою незалежності.

«ЗМІ без цензури» — це громадянське об’єднання, метою якого є мобілізація громадян в Інтернеті. Активісти організації приймали безпосередню участь у донесенні до ЗМІ та киян теми про знесення історичних будівель у столиці України. Разом з активістами «Збережи старий Київ» вони провели акцію «Замок Барона» та привернули увагу громадян до проблеми незаконних забудов.

За додатковими коментарями звертайтесь до Ярослава Гребенюка, координатора «ЗМІ без цензури», за номером телефону 068-349-23-49.

ОРД

(Переглядів 29 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви