Національні обсервації. Березень 2011 р.

03.03.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Всеукраїнська газета “Post-Поступ”

Юзьо ОБСЕРВАТОР

«КУМ-КРАСАВЧИК НАЦЕПИЛ ОВЕЧЬЮ МАСКУ…»

Ну, сталося! Поговорив наш презик з народом. Правда, оскільки питання, що містили лайливу лексику (а як без неї?), заклики до повалення нинішнього державного ладу (може, безладу?), а також образу честі і гідності президента Януковича (цікаво, як можна образити те, чого нема?), не розглядалися, то питань у нашого народу і не виявилося.

А те, що було, то курям на сміх. Особливо мене зворушила промова священика з Буковини. Бідачка аж мусив перейти на жахливо скалічений общепонятний. Якщо він ще й такою мовою проповіді читає, то бідні його парафіяни. Ну а дітки, вони не винні. їх і Сталін любив, і Гітлер, то чом би й гопнику не полюбити?

А потім виявилося, що усі ті запитання від народу були наперед зрежисеровані й відрепетирувані. А коли на СТБ захотіли показати це театральне дійство, то відразу (ще перед показом!) задзвонила бдітєльная Єлєна Бандарєнка і попросила «обратить внимание» на такий-то сюжет. Бо у нас же ж на усіх каналах, як у добрі старі часи, сидять стукачі й сигналять, коли щось не те. І менеджер телеканалу, довго не думаючи, сюжет з ефіру зняв. Так що про те, як організовували запитання, можна було побачити лише на ТВІ та в інтернеті. А за­одно і те, як для Януковича зганяли на Майдан людей, платячи кожному 100 гривень.

А воно ще каже, що в нас цензури нема.

Одне слово, недалеко ми втекли від часів Брежнєва. Знову ті самі патьомкінські дєровні.

Запитання були підготовлені, а від­повіді на папірчиках лежали перед презиком на столі. Єдиний випадок, коли він був живою людиною, це коли спіл­кувався з рідною єнакіївською автоба­зою. І чого він її покинув?

Навіть запитання зі Львова мені ви­далося проплаченим і наперед заго­товленим. Який сенс було ставити питання, відповідь на яке передбачена? А сенс був. Просто, коли розподіляли питання і дійшли до Львова, то перше, що стрілило в голову – звісно ж Бандера і Шухевич. Так ніби нема у нас іншої проблеми.

Дивно, як іще не запитали, чи є життя на Марсі.

А найцікавіше було далі. Після явлення Янук-Овоча народу по «Першому національному» почався серіал «Зона» з дуже доречною пісенькою:

…Кум-красавчик нацепил овечью маску

Но устроил, гад, на зоне беспредел.

Сам хозяин оказался здесь в замазке

Отказаться не сумел от мутных дел.

Залишається лише  подякувати Ющенкові за те,  що знайшов для себе таку  чудову заміну.  Країна до зарізу потребувала щеплення від  «совка». І вона  його дістала.  А ми мусимо терпіти, бо,  як сказав  Нікіта  Міхалков, Януковича нам Бог послав.  Як останнє  випробу­вання.  Але Міхалкову дивуватися нема чого,  він саме тепер завершив писати  сценарій «Сонячного удару».

ГЕННАДІЙ, ВИБАЧТЕ, АДОЛЬФОВИЧ

А перед тим наш рулєвой провідав Харків, де його переплутали з Ющенком. Там ми по­чули такий спіч: «Вот сидит Геннадий… я извиняюсь, Кернес».

Ги-ги! Це він напевно на Адольфовичу за­шпортався.

ЛЕГЕНДИ ЗАДЗЕРКАЛЛЯ

Ганця Герман заявила, що Віктора Януковича мало хто знає по-справжньому: «Мине багато років, і колись нашим правнукам будуть розповідати легенду про хлопчика-сироту, який мав найважче життя, яке тільки можна собі уявити. Котрий подолав усі труднощі. Став сильним. Став добрим і справедливим до людей і вивів країну на шлях благополучного розвитку…»

Хочеться плакати і ридати від цієї різдвя­ної оповідки. Ще б! У бідної сиротинки здій­снилися усі мрії! Хто з нас не мріяв стати ца­рем? Чи мати свого власного гвинтокрила? А на додачу – ліси, поля, озера? І це все твоє! Правда, з царицею не поталанило. Виявилася жабкою. Навіть після того, як скинула беретик. Та це дурниці. Жабку можна відправити назад у болото. Нехай там собі кумкає. А довкола ж стільки звабливих офіціанток, журналісток, вертихвісток…

От тільки історія про «шлях благополучного розвитку» шкутильгає. Ціни зростають трохи швидше, ніж прогресує розвиток.

А я знаю іншу легенду. Понесла Червона Шапочка бабусі пиріжки. А назустріч їй Янукович. Довелося повернутися. Без пиріжків і без шапочки.

ГЕРОЇ СЕРЕД НАС

Який я радий! Юрік Болдирєв отримав за своє дзявкання на шустерівських шоу орден «За заслуги» III ступеня. Просто кращого по­ета у регіоналів нема. Бо хто б іще міг сотво­рити такі промовисті рядки:

Посижу у фонтана с пивком,

Сзади голос: «Какого, бля, хера!..»

Або:

Нет тебе, наверно, счастья,

Ты привыкла выживать.

Только тихо. На-те, здрасьте,

Получите, вашу мать.

Чи не Ганцю він мав на увазі?

ГОЛУБІ МРІЇ

Сподобалася мені недавня заява Олега Ляшка: «Я розраховую в першу чергу на мо­лодь. Роблю ставку на молодь, на молодих хлопців, які ще без вусів і зелені, які не мають ніякого досвіду, але є чистими, тому що не винні ні в чому, в жодних зловживаннях. Треба привести молодих і зелених, нехай вони набивають собі шишки, нехай вони вчаться, набувають досвіду».

Ну, я на місці Олега стримався б щодо «на­бивання шишок», бо це ж можна і не так потрактувати.

ЗОЛОТИЙ ГОЛОС

От уміє, уміє цей Цицерон потрясти до глинини душі блискучими афоризмами! Журналісти його якийсь час ігнорували, але такого перла пропустити не могли: «у Партии  регионов — мощный интеллект и сильнейший коллективный разум».

Дуже тонкий натяк. Якщо копнути глибше. Особливо для тих, хто читав «Життя тварин» Брема. Бо виходить, що Партія регіонів підлягає таким самим інстинктам, як і зграя гієн. Велике діло – колективний розум. Навіть такий тупий планктон і той ним керується.

Але це ще не всі золоті розсипи чечетовської думки. Далі він вдався до алегорії: «Когда 9 мая 1945 года советский солдат водрузил флаг победы на Рейхстаг, у нас сразу и вдруг хорошо тоже не наступило. Только через пять лет, в 1950 году Советский Союз вывел зкономику на уровень 1940 года. Так что нужно потерпеть. Осталось чуть-чуть».

О-ой, якщо нас чекає рівень економіки 1950-того року – то горе тій чайці, горе небозі.

УКРАЇНСЬКИЙ КОСМОС

Щось не щастить нам із космонавтами. Один врятував від тюрми сирітку Вітю, а ми мучимося. Краще б він його у космос запустив. Разом з Бєлкою і Стрєлкою.

А оце повернувся Черновецький до Києва, пострибав там і тут, дав кілька інтерв’ю і знову злиняв. Правда, на про­щання просвітив, що Довгий і Кільчицька – це наше майбутнє. Дякуємо за таке майбутнє.

А от усі думали, що він ховається, аби його не посадили. І помилилися. Ніхто його садити не збирається. Бо це теж Ющенків кадр. Така у Ющенка домовленість з прдонами – «моїх злодіїв не рухати!»

СВІЖІ АНЕКДОТИ

В зв’язку з останніми подіями в Лівії «Лівела» терміново

міняє назву на «Братела».

***

Повернувся Вітюня з Парижа. Люся і питає:

Вить, а на башню Ейфелевую лазил?

Лазил, Люся.

Ну как там, Вить?

Вітя радісно:

Значит так, Люся, направо посмотришь, – е… твою мать! Налево – мать твою е…! Люсь, ты чо плачешь-то?

Ой не могу, красота то кака-а-ая!

***

Наш президент заявив, що сценарій арабських революцій у нас не пройде. Щира правда. Бо це ж непорядок, коли всякій сволоті вдалося утекти…

ХАМИТИ ВИГІДНО

А ви думали, що не вигідно? Помиляєтеся. Ось одеський даїшник, який гнівно затаврував «телячу мову», виявляється, не пропав. Його вигнали з міліції, але знайшлись добрі люди і мученика за мову підібрали. А підібрав не хто-небудь, а професійний ненависник усього українського Марков – прилаштував менедже­ром на одну зі своїх фірм. Можна тільки уявити собі, як буде відбуватися спілкування клієнтів з таким менеджером.

ЖІНКА? НЕ ЖІНКА

А оце запитали Ганцю, що вона думає про «голих баб», яких Янукович обіцяв у Давосі усім іноземцям, які приїдуть навесні в Україну. То Ганця відповіла, що вона не жінка, а політик. Оце новина! А ще ж зовсім недавно у Шустера вона переконувала: «Я жінка, я мати!»

Всеукраїнська газета “рost-Поступ”

Шукайте у продажу. Рекомендована ціна 3 грн.

У номері:

Лист у нікуди

Країна неляканих аферистів

Велике збирання Українських земель

Кожному комуністу – по Сталіну

Наступний номер post – ПОСТУПУ в продажі 7 квітня

(Переглядів 139 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви