Національні обсервації. Березень 2011 р.

03.03.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Всеукраїнська газета “Post-Поступ”

Юзьо ОБСЕРВАТОР

«КУМ-КРАСАВЧИК НАЦЕПИЛ ОВЕЧЬЮ МАСКУ…»

Ну, сталося! Поговорив наш презик з народом. Правда, оскільки питання, що містили лайливу лексику (а як без неї?), заклики до повалення нинішнього державного ладу (може, безладу?), а також образу честі і гідності президента Януковича (цікаво, як можна образити те, чого нема?), не розглядалися, то питань у нашого народу і не виявилося.

А те, що було, то курям на сміх. Особливо мене зворушила промова священика з Буковини. Бідачка аж мусив перейти на жахливо скалічений общепонятний. Якщо він ще й такою мовою проповіді читає, то бідні його парафіяни. Ну а дітки, вони не винні. їх і Сталін любив, і Гітлер, то чом би й гопнику не полюбити?

А потім виявилося, що усі ті запитання від народу були наперед зрежисеровані й відрепетирувані. А коли на СТБ захотіли показати це театральне дійство, то відразу (ще перед показом!) задзвонила бдітєльная Єлєна Бандарєнка і попросила «обратить внимание» на такий-то сюжет. Бо у нас же ж на усіх каналах, як у добрі старі часи, сидять стукачі й сигналять, коли щось не те. І менеджер телеканалу, довго не думаючи, сюжет з ефіру зняв. Так що про те, як організовували запитання, можна було побачити лише на ТВІ та в інтернеті. А за­одно і те, як для Януковича зганяли на Майдан людей, платячи кожному 100 гривень.

А воно ще каже, що в нас цензури нема.

Одне слово, недалеко ми втекли від часів Брежнєва. Знову ті самі патьомкінські дєровні.

Запитання були підготовлені, а від­повіді на папірчиках лежали перед презиком на столі. Єдиний випадок, коли він був живою людиною, це коли спіл­кувався з рідною єнакіївською автоба­зою. І чого він її покинув?

Навіть запитання зі Львова мені ви­далося проплаченим і наперед заго­товленим. Який сенс було ставити питання, відповідь на яке передбачена? А сенс був. Просто, коли розподіляли питання і дійшли до Львова, то перше, що стрілило в голову – звісно ж Бандера і Шухевич. Так ніби нема у нас іншої проблеми.

Дивно, як іще не запитали, чи є життя на Марсі.

А найцікавіше було далі. Після явлення Янук-Овоча народу по «Першому національному» почався серіал «Зона» з дуже доречною пісенькою:

…Кум-красавчик нацепил овечью маску

Но устроил, гад, на зоне беспредел.

Сам хозяин оказался здесь в замазке

Отказаться не сумел от мутных дел.

Залишається лише  подякувати Ющенкові за те,  що знайшов для себе таку  чудову заміну.  Країна до зарізу потребувала щеплення від  «совка». І вона  його дістала.  А ми мусимо терпіти, бо,  як сказав  Нікіта  Міхалков, Януковича нам Бог послав.  Як останнє  випробу­вання.  Але Міхалкову дивуватися нема чого,  він саме тепер завершив писати  сценарій «Сонячного удару».

ГЕННАДІЙ, ВИБАЧТЕ, АДОЛЬФОВИЧ

А перед тим наш рулєвой провідав Харків, де його переплутали з Ющенком. Там ми по­чули такий спіч: «Вот сидит Геннадий… я извиняюсь, Кернес».

Ги-ги! Це він напевно на Адольфовичу за­шпортався.

ЛЕГЕНДИ ЗАДЗЕРКАЛЛЯ

Ганця Герман заявила, що Віктора Януковича мало хто знає по-справжньому: «Мине багато років, і колись нашим правнукам будуть розповідати легенду про хлопчика-сироту, який мав найважче життя, яке тільки можна собі уявити. Котрий подолав усі труднощі. Став сильним. Став добрим і справедливим до людей і вивів країну на шлях благополучного розвитку…»

Хочеться плакати і ридати від цієї різдвя­ної оповідки. Ще б! У бідної сиротинки здій­снилися усі мрії! Хто з нас не мріяв стати ца­рем? Чи мати свого власного гвинтокрила? А на додачу – ліси, поля, озера? І це все твоє! Правда, з царицею не поталанило. Виявилася жабкою. Навіть після того, як скинула беретик. Та це дурниці. Жабку можна відправити назад у болото. Нехай там собі кумкає. А довкола ж стільки звабливих офіціанток, журналісток, вертихвісток…

От тільки історія про «шлях благополучного розвитку» шкутильгає. Ціни зростають трохи швидше, ніж прогресує розвиток.

А я знаю іншу легенду. Понесла Червона Шапочка бабусі пиріжки. А назустріч їй Янукович. Довелося повернутися. Без пиріжків і без шапочки.

ГЕРОЇ СЕРЕД НАС

Який я радий! Юрік Болдирєв отримав за своє дзявкання на шустерівських шоу орден «За заслуги» III ступеня. Просто кращого по­ета у регіоналів нема. Бо хто б іще міг сотво­рити такі промовисті рядки:

Посижу у фонтана с пивком,

Сзади голос: «Какого, бля, хера!..»

Або:

Нет тебе, наверно, счастья,

Ты привыкла выживать.

Только тихо. На-те, здрасьте,

Получите, вашу мать.

Чи не Ганцю він мав на увазі?

ГОЛУБІ МРІЇ

Сподобалася мені недавня заява Олега Ляшка: «Я розраховую в першу чергу на мо­лодь. Роблю ставку на молодь, на молодих хлопців, які ще без вусів і зелені, які не мають ніякого досвіду, але є чистими, тому що не винні ні в чому, в жодних зловживаннях. Треба привести молодих і зелених, нехай вони набивають собі шишки, нехай вони вчаться, набувають досвіду».

Ну, я на місці Олега стримався б щодо «на­бивання шишок», бо це ж можна і не так потрактувати.

ЗОЛОТИЙ ГОЛОС

От уміє, уміє цей Цицерон потрясти до глинини душі блискучими афоризмами! Журналісти його якийсь час ігнорували, але такого перла пропустити не могли: «у Партии  регионов — мощный интеллект и сильнейший коллективный разум».

Дуже тонкий натяк. Якщо копнути глибше. Особливо для тих, хто читав «Життя тварин» Брема. Бо виходить, що Партія регіонів підлягає таким самим інстинктам, як і зграя гієн. Велике діло – колективний розум. Навіть такий тупий планктон і той ним керується.

Але це ще не всі золоті розсипи чечетовської думки. Далі він вдався до алегорії: «Когда 9 мая 1945 года советский солдат водрузил флаг победы на Рейхстаг, у нас сразу и вдруг хорошо тоже не наступило. Только через пять лет, в 1950 году Советский Союз вывел зкономику на уровень 1940 года. Так что нужно потерпеть. Осталось чуть-чуть».

О-ой, якщо нас чекає рівень економіки 1950-того року – то горе тій чайці, горе небозі.

УКРАЇНСЬКИЙ КОСМОС

Щось не щастить нам із космонавтами. Один врятував від тюрми сирітку Вітю, а ми мучимося. Краще б він його у космос запустив. Разом з Бєлкою і Стрєлкою.

А оце повернувся Черновецький до Києва, пострибав там і тут, дав кілька інтерв’ю і знову злиняв. Правда, на про­щання просвітив, що Довгий і Кільчицька – це наше майбутнє. Дякуємо за таке майбутнє.

А от усі думали, що він ховається, аби його не посадили. І помилилися. Ніхто його садити не збирається. Бо це теж Ющенків кадр. Така у Ющенка домовленість з прдонами – «моїх злодіїв не рухати!»

СВІЖІ АНЕКДОТИ

В зв’язку з останніми подіями в Лівії «Лівела» терміново

міняє назву на «Братела».

***

Повернувся Вітюня з Парижа. Люся і питає:

Вить, а на башню Ейфелевую лазил?

Лазил, Люся.

Ну как там, Вить?

Вітя радісно:

Значит так, Люся, направо посмотришь, – е… твою мать! Налево – мать твою е…! Люсь, ты чо плачешь-то?

Ой не могу, красота то кака-а-ая!

***

Наш президент заявив, що сценарій арабських революцій у нас не пройде. Щира правда. Бо це ж непорядок, коли всякій сволоті вдалося утекти…

ХАМИТИ ВИГІДНО

А ви думали, що не вигідно? Помиляєтеся. Ось одеський даїшник, який гнівно затаврував «телячу мову», виявляється, не пропав. Його вигнали з міліції, але знайшлись добрі люди і мученика за мову підібрали. А підібрав не хто-небудь, а професійний ненависник усього українського Марков – прилаштував менедже­ром на одну зі своїх фірм. Можна тільки уявити собі, як буде відбуватися спілкування клієнтів з таким менеджером.

ЖІНКА? НЕ ЖІНКА

А оце запитали Ганцю, що вона думає про «голих баб», яких Янукович обіцяв у Давосі усім іноземцям, які приїдуть навесні в Україну. То Ганця відповіла, що вона не жінка, а політик. Оце новина! А ще ж зовсім недавно у Шустера вона переконувала: «Я жінка, я мати!»

Всеукраїнська газета “рost-Поступ”

Шукайте у продажу. Рекомендована ціна 3 грн.

У номері:

Лист у нікуди

Країна неляканих аферистів

Велике збирання Українських земель

Кожному комуністу – по Сталіну

Наступний номер post – ПОСТУПУ в продажі 7 квітня

(Переглядів 139 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви