Заарештовано блогера CREDO Iгоря Загребельного

28.01.2011 | Filed under: Некатегоризовано

У п’ятницю, 21 січня, у Полтаві заарештували Ігоря Загребельного, християнина, греко-католика, автора, що неодноразово публікувався на релігійних порталах CREDO РІСУБогословський ПорталРелігія в Україні.

Його тримають у СІЗО в місті Запоріжжя. Спочатку затримали на три дні, а потім збільшили термін затримання до 10 діб. Ігорю інкримінують підпал у 2009 році офісу Комуністичної партії України в Запоріжжі, повідомляє Коло.

«Ігоря вже звинувачували у підпалі – але у підпалі штабу Партії Регіонів у Полтаві, – розповів представник ВО «Тризуб». – Потрапив не у той час і не в те місце. Тоді дали три роки умовно. Після цього випадку Ігор почав займатися ще більше науковими аспектами, збирався до аспірантури, писав багато статей про християнство та духовність, підготував власну збірку до друку. У нього мама інвалід, є маленька сестричка, і як кожній нормальній людині проблем із законом не потрібні. Він відвідував церкву, дуже набожна людина. Ми, як організація розцінюємо це як провокацію. У справі стосовно підпалу офісу КПУ Ігор проходить один, але ж «тризубівців» масово почали заарештовувати по всій Україні.»

Нещодавно, 10 січня, у своєму блозі на сайті Catholicmates Загребельний написав пост під назвою «Репресії!!!».

Ігор Загребельний навчався у колегіумі оо. Василіян св. Йосафата у Бучачі, зараз — студент 5 курсу Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка, неодноразовий учасник та переможець олімпіад із філософії. Ігор – член всеукраїнської організації «Тризуб».

Учора, 25 січня у Полтаві відбулася акція протесту «Ні – політичним репресіям».

«Заарештували полтавця Ігора Загребельного, студента і людину, яка займалася виключно науковою діяльністю, – сказав Михайло, представник ВО «Тризуб». – Ігоря три доби не годували. Лише вчора допустили священика до нього. Це початок політичних репресій, адже інкримінують йому підпал офісу КПУ у 2009 році. Якщо в сталінські часи був зовнішній ворог, то зараз ворог внутрішній. Нам потрібно об’єднуватися і разом тримати оборону.»

«Сучасна влада боїться людей, які мають власну позицію. Але політики можуть себе захистити, а звичайний студент історичного факультету Полтавського національного педагогічного університету не може сам себе захистити», — сказав ініціатор мітингу Олег Пустовгар.

У відділі зв’язків із громадськістю Головного Управління МВС України в Запорізькій області повідомили, що ситуацію стосовно арешту Ігоря Загребельного прокоментувати не можуть.

На католицьких форумах та у католицьких групах на різних соцмережах активно обговорюється доля Ігоря. Лунають заклики не мовчати та стати на захист хлопця.

ОРД

Публікації І. Загребельного на сайті CREDO:

Репресії!!!

10.01.2011р.Б. / Заява ВО «Тризуб» імені Степана Бандери щодо масових арештів

8 січня цього, 2011 року, на Рогатинщині, Івано-Франківська область, було затримано керівника Центрального проводу ВО “Тризуб” ім. С. Бандери Андрія Стемпіцького, його сина Пилипа, а також Романа Хмару.

9 січня було затримано колишнього керівника Центрального проводу Дмитра Яроша, першого заступника ВО “Тризуб” ім. С. Бандери Андрія Тарасенка, Голову Українського Відділення Антиімперського Фронту Ростислава Винара та Голову Дніпропетровської обласної організації “Тризуб” ім. С. Бандери Сергія Борисенка.

10 січня арештовано голову Тернопільської обласної організації “Тризуб” ім. С. Бандери.

Заарештованим висуваються звинувачення у тероризмі, у зв’язку з вибухом у Запоріжжі.

Загалом арешти відбулися по всій Україні. Проводяться обшуки.

Станом на 10 січня арештовано понад десять чільних членів організації.

Усі звинувачення, висунуті правоохоронними органами, вважаємо надуманими, сфабрикованими та замовними.

Ці дії нинішньої влади розцінюємо як вияв політичних репресій і спробу придушення українських патріотичних сил.

Центральний провід ВО «Тризуб» ім. С.Бандери

Блаженні переслідувані за правду…

(Переглядів 40 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви