Зупинку на Дрогобич намагаються перенести!?

29.03.2012 | Filed under: Новини

27 березня міський голова Руслан Козир провів особистий прийом громадян. Цього разу за допомогою до голови міста звернулося 11 громадян. Більшість цих звернень стосувалося житлово-комунальних проблем.

Ще один трускавчанин висловив сумніви щодо перенесення кінцевої автобусної зупинки

на маршруті Дрогобич – Трускавець на площу В. Чорновола. Ця територія, на думку скаржника, непристосована для стоянки: мало місця для одночасного перебування декількох автобусів, немає вбиральні для водіїв, інше. Міський голова ПОГОДИВСЯ з тим, що площа В. Чорновола не найкраще місце для автобусної зупинки. Дано доручення начальнику УЖКГіБ знайти інше більш підходяще місце для стоянки.

Учасник бойових дій УПА просив матеріальної допомоги для встановлення у його помешканні лічильника на воду, а також дозволу на відключення від системи централізованого опалення. Руслан Козир пообіцяв посприяти і дав доручення заступнику з питань ЖКГ знайти можливість.

Мешканка вул. Бориславської, 36 нарікає на послуги з теплопостачання і високі нарахування на оплату. Міський голова пояснив, що теплотраса, тепломережі, радіатори зашлаковані, тому й не можуть працювати на повну потужність. Вихід один – встановлення індивідуального опалення. Руслан Козир пообіцяв посприяти у перерахунку оплати за цьогорічне тепло.

Мешканці вул. Бориславської, 24 звернулися до міського голови з проханням повернути їхньому будинку статус ветхого, як було раніше, оскільки будинок у незадовільному стані, взимку замерзають водо- і каналізаційні труби, у помешканнях зимно. Міський голова відповів, що наразі відселити мешканців немає можливості, і наголосив, що міська рада житла не будує, але у планах ? створення пересильного фонду. Тож ветхі будинки будуть зноситись, а на їхньому місці будуватимуться нові.

Отже: Незважаючи на заперечення мешканців Трускавця зупинку переносять на автовокзал, а заможна громада стає ще заможнішою за рахунок простих мешканців, а чесна влада – чесно повідомляє нам про це…

Взято з: http://truskavets-city.gov.ua/modules.php?name=News&file=article&sid=3001

(Переглядів 80 , 1 переглядів сьогодні)
Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви