Зупинити п’яту колону Путіна!

08.12.2021 | Filed under: Публікації

Чому Україна дозволила окупувати Крим та Донбас? Чому зараз є загроза вторгнення Московії в нашу державу? Чому пробуксовують реформи, чому не можна викоренити корупцію, чому досі Україна вважається слабкою та непередбачуваною?

Таких питань у пересічного громадянина є багато, а відповідь проста та очевидна – тому, що в Україні діє потужна п’ята колона Московії. Агенти Кремля пронизали наше суспільство, немов коріння глину у вазоні, обплели всі сфери життя, наче ліани чи плющ, влізли у найважливіші галузі, у тому числі управління державою та місцеве самоврядування.

Воювати з відкритим видимим ворогом завжди легше, ніж із ворогом потайним, невідомим, невидимим. Звідки комусь знати, що за тим паном, котрий б`є себе гаряче в груди, одягає вишиванку не менш ніж 52 рази в рік і спілкується солов`їною, ховається зрадник, агент Путіна, запроданець. Тільки системна та наполеглива робота дозволить виявити тих, хто шкодить Україні дужче, ніж найманці на Донбасі, московські тролі в соцмережах та лобі Московії в країнах Європи.

Перше, на що слід звернути увагу при моніторингу осіб, які займають впливові посади у державних органах чи органах місцевого самоврядування – на їхнє перебування в Росії. Тобто чи навчалася ця людина на території Російської Федерації, чи працювала, де саме і скільки часу, які в неї родинні зв’язки з громадянами РФ.

Друге – це бізнесові зв’язки з громадянами Росії. Чи на чиновника або членів його сім`ї записані чи були записані підприємства за участю російського капіталу? Наскільки грошові потоки цієї людини прямо чи непрямо перетиналися з державою-агресором? Чи наймав цей бізнесмен громадян Росії і з якою метою? Адже часто «підлеглий» росіянин міг бути насправді начальником завербованого українського зрадника.

Третій фактор – це моніторинг діяльності на посаді. Чи не було витоків інформації у ворожий стан, яке оточення чиновника, чи його діяльність не спрямована на дискредитацію державності, дотримується він принципів демократії чи впроваджує культ особи на зразок Путіна-Лукашенка тощо.

Звісно, в Україні є структура, котра мала б давно, як мінімум від початку московської агресії проводити такий моніторинг і робити відповідні висновки. Але не зайвим буде, якщо громадянське суспільство самостійно виведе зрадників з путінської п’ятої колони на чисту воду та позбавить їх права займати посади в органах державної влади чи місцевого самоврядування. А тих, хто вже зробив свою чорну справу і зараз почиває на лаврах, насолоджуючись життям за нечисті московські чи корупційні гроші, теж повинна досягнути рука правосуддя.

Вальдемар Шліссельман

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви