Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу

12.01.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Звернення батьків вихованців

Будинку учнівської творчості

до міського голови пана Руслана Козира

Ми , батьки, діти яких  відвідують гуртки Буднику учнівської творчості, обурені діями міської влади , котра має намір забрати приміщення позашкільної установи для вирішення фінансових та господарських проблем міста шляхом дискримінації дітей.

В курортному місті, вщерть наповненому розважальною інфраструктурою; ресторанами, барами, інтернет-клубами, Будинок учнівської творчості – це благодатний острівець, де кожній  дитині приділяють увагу, допомагають проявити свої здібності, організовують цікаве та  змістовне дозвілля, до того ж безкоштовно.  Дитина , відірвана від  вулиці  та сумнівних компаній, де вона покладена сама на себе , залучається в БУТ до  активної діяльності за своїми інтересами, розвивається та виховується  під наглядом педагогів, в комфортній затишній атмосфері. Діти  міста, учні різних шкіл,  повинні  мати щось своє, де би всі могли зустрітись  на нейтральній  території, рівновіддаленій від житлових районів, щоб поспілкуватися  і вирішити свої молодіжні проблеми.

Ми, батьки і наші діти , покладали на нову владу  великі надії, повірили Вашим обіцянкам  п. Руслане  Козир, задекларованими у передвиборчій програмі:

«Сприяння вчителям, науковій еліті, інтелігенції – тим верствам суспільства, які працюють на розбудову міста чи виховують дітей та молодь»

«Програма відновлення системи дитячого оздоровлення. Підтримки дитячих гуртків, спортивних секцій, відновлення роботи позашкільних установ».

« Заборона на продаж та оренду дитячих та шкільних закладів».

Отакого «сприяння» в перший місяць своєї каденції, шановний мере, ми не сподівалися.

Невже та мізерна економія коштів, яка йде на зарплатню вчителя — позашкільника допоможе вирішити фінансові проблеми міста, покрити мільйонні борги? Чи, може, справа в привабливому розміщенні установи та досить великій земельній ділянці?!

Вимагаємо розумного і далекоглядного вирішення цього питання.

З надією та повагою


(Переглядів 1 434 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо на роботу
  05.01.2023 | 16:23

  Державний спеціалізований санаторій «Батьківщина» (м. Трускавець) запрошує на роботу: – психологів, –  соціальних педагогів, – фахівців з соціальної роботи, – соціальних працівників з відповідною освітою на постійну роботу. Телефон: 097-584-23-76. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо вивчати англійську мову! (0)Потрібен викладач англійської мови! (0)Запрошуємо юних футболістів (0)

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви