Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу

12.01.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Звернення батьків вихованців

Будинку учнівської творчості

до міського голови пана Руслана Козира

Ми , батьки, діти яких  відвідують гуртки Буднику учнівської творчості, обурені діями міської влади , котра має намір забрати приміщення позашкільної установи для вирішення фінансових та господарських проблем міста шляхом дискримінації дітей.

В курортному місті, вщерть наповненому розважальною інфраструктурою; ресторанами, барами, інтернет-клубами, Будинок учнівської творчості – це благодатний острівець, де кожній  дитині приділяють увагу, допомагають проявити свої здібності, організовують цікаве та  змістовне дозвілля, до того ж безкоштовно.  Дитина , відірвана від  вулиці  та сумнівних компаній, де вона покладена сама на себе , залучається в БУТ до  активної діяльності за своїми інтересами, розвивається та виховується  під наглядом педагогів, в комфортній затишній атмосфері. Діти  міста, учні різних шкіл,  повинні  мати щось своє, де би всі могли зустрітись  на нейтральній  території, рівновіддаленій від житлових районів, щоб поспілкуватися  і вирішити свої молодіжні проблеми.

Ми, батьки і наші діти , покладали на нову владу  великі надії, повірили Вашим обіцянкам  п. Руслане  Козир, задекларованими у передвиборчій програмі:

«Сприяння вчителям, науковій еліті, інтелігенції – тим верствам суспільства, які працюють на розбудову міста чи виховують дітей та молодь»

«Програма відновлення системи дитячого оздоровлення. Підтримки дитячих гуртків, спортивних секцій, відновлення роботи позашкільних установ».

« Заборона на продаж та оренду дитячих та шкільних закладів».

Отакого «сприяння» в перший місяць своєї каденції, шановний мере, ми не сподівалися.

Невже та мізерна економія коштів, яка йде на зарплатню вчителя — позашкільника допоможе вирішити фінансові проблеми міста, покрити мільйонні борги? Чи, може, справа в привабливому розміщенні установи та досить великій земельній ділянці?!

Вимагаємо розумного і далекоглядного вирішення цього питання.

З надією та повагою


(Переглядів 1 434 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви