Звернення батьків вихованців Трускавецького БУТу

12.01.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Звернення батьків вихованців

Будинку учнівської творчості

до міського голови пана Руслана Козира

Ми , батьки, діти яких  відвідують гуртки Буднику учнівської творчості, обурені діями міської влади , котра має намір забрати приміщення позашкільної установи для вирішення фінансових та господарських проблем міста шляхом дискримінації дітей.

В курортному місті, вщерть наповненому розважальною інфраструктурою; ресторанами, барами, інтернет-клубами, Будинок учнівської творчості – це благодатний острівець, де кожній  дитині приділяють увагу, допомагають проявити свої здібності, організовують цікаве та  змістовне дозвілля, до того ж безкоштовно.  Дитина , відірвана від  вулиці  та сумнівних компаній, де вона покладена сама на себе , залучається в БУТ до  активної діяльності за своїми інтересами, розвивається та виховується  під наглядом педагогів, в комфортній затишній атмосфері. Діти  міста, учні різних шкіл,  повинні  мати щось своє, де би всі могли зустрітись  на нейтральній  території, рівновіддаленій від житлових районів, щоб поспілкуватися  і вирішити свої молодіжні проблеми.

Ми, батьки і наші діти , покладали на нову владу  великі надії, повірили Вашим обіцянкам  п. Руслане  Козир, задекларованими у передвиборчій програмі:

«Сприяння вчителям, науковій еліті, інтелігенції – тим верствам суспільства, які працюють на розбудову міста чи виховують дітей та молодь»

«Програма відновлення системи дитячого оздоровлення. Підтримки дитячих гуртків, спортивних секцій, відновлення роботи позашкільних установ».

« Заборона на продаж та оренду дитячих та шкільних закладів».

Отакого «сприяння» в перший місяць своєї каденції, шановний мере, ми не сподівалися.

Невже та мізерна економія коштів, яка йде на зарплатню вчителя — позашкільника допоможе вирішити фінансові проблеми міста, покрити мільйонні борги? Чи, може, справа в привабливому розміщенні установи та досить великій земельній ділянці?!

Вимагаємо розумного і далекоглядного вирішення цього питання.

З надією та повагою


(Переглядів 1 434 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • 24 липня у Трускавці не буде води
  19.07.2019 | 11:50

  З 2 години ночі 24 липня (середа) по 1 годину ночі 25 липня (четвер) буде припинено подачу води на м. Трускавець. Причина – планові ремонтні роботи на водозаборі «Гірне», які проводить КП «Дрогобичводоканал». (Переглядів 61 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Оголошення (0)На Сколівщині відбудеться фестиваль української середньовічної культури «Ту […]

 • Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю
  17.07.2019 | 09:43

  Козацька слобода «Раковець» у с. Воля Якубова Дрогобицького району запрошує на риболовлю коропа, карася, лина, білого амура, товстолобика. Можливе приготування страв з риби на замовлення. Бар працює з 9 до 21 години щоденно. Телефон для довідок +38-067-657-22-24. Доїзд через Дрогобич-Рихтичі-Добрівляни. (Переглядів 27 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеFight Party в Трускавці (0)УРБАН-бібліотека запрошує на два […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви