Звернення ГО “Право” до громад

16.07.2014 | Filed under: Публікації

Останнім часом спілкуючись з місцевими людьми, які працюють в санаторіях почастішали скарги на те, що окремі відпочивальники зі сходу та півдня країни в спілкуванні з обслуговуючим персоналом ведуть себе неадекватно, хамлять, обзивають і висувають звинувачення, які перегукуються з пропагандою Кремля.
І це в цей час, коли наші чоловіки гинуть захищаючи їх від бандитів Кремля. Наші люди працюючи на 0,5 ставки ще знаходять можливість викроювати пару гривень на бронежилети для наших воїнів, а люди які можливо ще й підказували терористам знаходження наших воїнів, отримавши безкоштовну або пільгову путівку на наш курорт думають, що ми допустимо хамство з їх сторони. Цього не буде!
Наші люди мають права на 100% і ми ці права будемо допомагати захищати.
Якщо в дитячому відпочинковому таборі дитина веде себе неадекватно, то їй анульовують путівку і відправляють додому.
Ми зробимо так само. Якщо людина веде себе неадекватно, то викликаємо міліцію, складається протокол і на основі протоколу пропонуємо анульовувати путівки таких осіб. Якщо керівництво закладів буде перешкоджати відновленню прав працівників, то будемо звертатися в відповідні інстанції і вимагати перевірки роботи та усунення таких керівників.
Україна – наш дім і ми наведемо в ньому порядок.
Слава Україні.

Контактний телефон: 098-777-55-08

P.S. Якщо комусь відомі факти порушення прав працівників трускавецьких закладів повідомляйте по телефону або шляхом коментарів під цією статтею. ВО “Право” робитиме усе від неї залежне задля захисту прав наших людей.

(Переглядів 297 , 1 переглядів сьогодні)

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви