Андрія Мельника вшанували на його рідній землі

13.12.2019 | Filed under: Публікації

В селі, що Волею зветься,

В грудневий день у ґаздівській сім`ї

Дитя на Божий світ з’явилось

І з ласки Божої Андрієм охрестилось.

Дрогобиччина багата славними синами та дочками, котрі прославили наш край на всю Україну та на весь світ. Посеред багатьох постатей – і уродженець села Воля Якубова біля Дрогобича, полковник армії УНР, військовий і політичний діяч, один з найближчих соратників Євгена Коновальця, організатор формації Січових Стрільців у Києві, один з організаторів УВО, голова Проводу ОУН Андрій Мельник. 13 грудня минуло 129 років від дня народження нашого славного земляка.

13 грудня 2019 року в рідному селі Андрія Мельника Волі Якубовій відбулося ряд заходів з нагоди вшанування пам`яті видатного земляка. Спочатку в місцевій бібліотеці відбулася історична година за участю працівників культури та молоді на тему «Андрій Мельник: «Будіть віру в прийдешнє». А згодом урочистості перемістилися до меморіального комплексу – пам’ятника Андрієві Мельнику в його рідному селі. Панахида за упокій душі раба Божого Андрія та всіх героїв, які поклали своє життя за волю та незалежність України, покладання квітів, виступи очільників району – в.о. голови ДРДА Руслана Щерби та голови райради Михайла Сікори, виступ депутата Львівської облради від Дрогобиччини Михайла Задорожного.

Трускавець теж як складова частинка благословенного краю Франкового Підгір`я був представлений на урочистостях. Слово до присутніх мав міський голова Трускавця 2002-2010 років, генеральний директор ГКК «Карпати» Лев Грицак.

На завершення урочистостей всі присутні виконали гімн ОУН «Зродились ми великої години».

Володимир Добрий, фото Сергія Матійка

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви