Подяка для кафе «Парк»

17.06.2022 | Filed under: Публікації

Ми, біженці з м. Запоріжжя, хочемо висловити щиру подяку адміністрації та персоналу кафе «Парк» (м. Трускавець, бульвар Торосевича, 5), особливо п. Василю Богуну, за безкоштовні обіди, які вони надають нам вже протягом півтори місяця. Пан Василь сказав: «Я буду дуже радий, якщо моя мама на тому світі побачить, що я роблю правильні речі. Адже все може бути в цьому світі, і ми теж могли бути на Вашому місці».

Мій онук Ерік Уаров – чемпіон України з кікбоксингу, брав участь у міжнародному турнірі Кубок світу з кікбоксингу в м. Будапешт (Угорщина) і зайняв третє місце. Сьогодні йому виповнюється 13 років, він у нас відмінник і дуже порядний хлопець. Його і всіх нас дуже вразило таке людяне ставлення, щоб у такий важкий складний час безкоштовно годувати людей. Тому він і вирішив подякувати цим людям у свій день народження.

Тому я від свого імені, від імені свого онука та своєї сестри Лариси Фірсової, 1946 р.н., ще раз дякую Трускавцю за гостинність і доброзичливе приязне ставлення. Трускавець – прекрасне місто,люди тут щирі та відкриті. Мій онук вирішив, що хотів би проживати у Трускавці в майбутньому. Це місто, де хочеться жити, куди хочеться повертатися. Ще раз дякую вам усім, добрі люди!

Валентина Уарова, м. Запоріжжя

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви