Андрій Іллєнко: В Україні передумов для революції більше, ніж у Єгипті

07.02.2011 | Filed under: Некатегоризовано

“Те, що зараз відбувається у Єгипті – це соціальна революція. Її причини очевидні. Це олігархічна система, яка передбачає існування невеликої групи паразитуючої верхівки, яка шикує та утопає в розкоші, та абсолютної більшості, яка змушена просто виживати. Це тотальна корупція, відсутність елементарних громадянських прав, консервація режиму, неможливість у легальний спосіб висловлювати свою політичну позицію та домагатися зміни політичного курсу”, – зазначив голова Київської міської організації ВО “Свобода” Андрій Іллєнко під час програми “Шустер Live” 5 лютого 2011 року.

Зокрема, Андрій Іллєнко сказав: “Єгипет – це типова держава третього світу, керована корумпованою паразитарною “елітою”, що користується всіма благами та комфортом західної цивілізації за рахунок безжальної експлуатації співгромадян, які не мають ані прав, ані матеріального добробуту.

Нажаль, Україна в цьому плані дуже схожа на Єгипет, як і на інші країни третього світу. У нас так само править олігархічна псевдоеліта, яка грабує народ та розкошує за його рахунок. Корупція в Україні є способом існування державного апарату та великого бізнесу, громадянські права та свобода слова стають порожніми деклараціями, політичний режим консервується, стає все менше можливості для його зміни шляхом виборів.

В Україні зріють усі соціальні передумови для революції, як і у Єгипті чи Тунісі. У той же час, в цих арабських країнах не було і немає національного фактору в революції, який існує у нас. Нинішній режим в Єгипті не є продовженням англійської колоніальної адміністрації, так само як повалений режим в Тунісі – продовженням французької колоніальної адміністрації. Але той режим, який править в Україні – це пряме продовження московської окупаційної адміністрації, яка керувала в Україні до 1991 року. Цей режим не тільки економічно визискує українців та пригнічує їх громадянські права, він продовжує політику окупантів в гуманітарній сфері, нищить українську національну пам’ять, витісняє українську мову. Тому майбутня революція в Україні буде соціальною та національною водночас”.
Прес-служба ВО “Свобода”

(Переглядів 13 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви