На Київщині узинські регіонали хочуть перенести пам’ятник жертвам Голодомору геть із центру міста

05.07.2011 | Filed under: Некатегоризовано


Чергова сесія Узинської міської ради, яка відбудеться 5 липня 2011 року о 14-00, планує ухвалити ганебне рішення щодо перенесення пам’ятного знаку жертвам Голодомору із центру міста. Депутати-свободівці Узинської міськради ініціювали збір підписів мешканців міста проти цього ганебного наміру. Також свободівці 5 липня о 13-00 розпочнуть пікетування сесії міськради із вимогою зняти питання з розгляду.

“Влада ставить за мету поступове духовне приниження українського народу. Міська влада не знайшла на що витратити бюджетні кошти крім як на перенесення пам’ятного знаку жертвам Голодомору з парку в центрі міста на цвинтар. Для чого вона це робить? Щоби показати як регіонали та їхнє охвістя демонструють свою зневагу над пам’яттю українців, невинно замордованих сталінським тоталітарним режимом. Ці новітні КГБісти хочуть, щоби ми поступово забували свою історію і перетворилися на бездумну сіру масу, свідомістю якої буде легко маніпулювати.

Депутати від ВО “Свобода” в Узинській міськраді виступають проти принизливого для кожного узинчанина рішення. Відтак ми ініціювали збір підписів мешканців міста проти цього ганебного наміру влади. За невеликий час було зібрано близько 300 підписів. Під час спілкування з людьми, я зрозумів, що вони не підтримують дії нинішньої влади. А щодо наміру перенести пам’ятник жертвам Голодомору, узинці висловлювалися однозначно проти. Крім того люди зазначали, що влада, продукуючи рішення про підняття житлово-комунальних тарифів, через зростання цін на продовольство – розпочали впроваджувати новітній голодомор проти українців.

Свобода докладе всіх зусиль щоби це приниження не відбулося”, – зазначив депутат Узинської міської ради від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Назар Науменко.

(Переглядів 62 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви