Біографія та програма Михайла Янковського, кандидата в народні депутати по 121 Дрогобицькому одномандатному виборчому округу від Партії регіонів

14.09.2012 | Filed under: Публікації

Біографія

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації. Пенсіонер органів внутрішніх справ.

Дитинство Михайла Петровича Янковського минуло у рідному селі Таужна на Кіровоградщині. Там він народився 3 січня 1955 року.

Батьки були сільськими інтелігентами: мати працювала у сільській раді, батько був бригадиром у колгоспі. Зростав серед краси квітучих садів. Каже, що й досі найулюбленішою стравою вважає вареники з вишнями. І в дворі власного помешкання у Львові посадив вишні і виноград – маленький спогад про батьківську землю і роки дитинства.

З дитинства вабило море: незвідане, бурхливе і безмежне. Хотів стати моряком: вступав до Одеського вищого морського училища. Не склалося. Відтак пішов працювати звичайним робітником у локомотивне депо. У18 років став солдатом: служив у Білорусі в ракетних військах. Коли вже рахував дні до демобілізації, у журналі побачив оголошення про запрошення на вступ до навчання у школу міліції: прийняв рішення стати правоохоронцем.

У 1982 році закінчив Київську вищу школу МВС СРСР за спеціальністю «правознавство», отримавши кваліфікацію «юрист». У 2002 році завершив навчання в Інституті післядипломної освіти Дніпропетровського державного технічного університету залізничного транспорту, де здобув фах економіста. З 1989 до 1990 року Михайло Янковський очолював відділ по розкриттю злочинів проти особи, розшуку злочинців управління карного розшуку УВС Львівської області. 31990 до 1997 року працював начальником Трускавецького МВ У МВС України у Львівській області.

Звання генерал-майора отримав у 41 рік. Став молодим перспективним генералом молодої незалежної України: працював в управлінні внутрішніх справ Львівської області, був на високих посадах у столиці, має досвід дипломатичної роботи у Болгарії та Російській Федерації.

Згодом, у 1999 став першим проректором Львівського інституту внутрішніх справ при Національній академії внутрішніх справ України. З 2003 до 2005 року обіймав посаду начальника управління МВС України на Львівській залізниці. У 2007-2008 роках – перший заступник начальника управління МВС України на транспорті – начальник кримінальної міліції у місті Києві. З 2008 до 2010 року – перший заступник начальника Департаменту громадської безпеки МВС України у місті Києві. З 2010 до 2011 року керував Головним управлінням по роботі з персоналом Державної адміністрації залізничного транспорту України «Укрзалізниці» у місті Києві.

Протягом 2005-2006 років був повноважним представником України у Бюро по координації боротьби з організованою злочинністю та іншими небезпечними видами злочинів на території держав-учасниць Співдружності Незалежних Держав (м. Москва).

З лютого 2012 року Михайло Янковський працює заступником голови Львівської обласної державної адміністрації. При цьому незважаючи на специфіку роботи у силових структурах, Михайло Петрович завжди відзначався людяністю, вмінням спілкуватися з людьми та розуміти їх.

Член Партії регіонів.

Програма кандидата

Я, Янковський Михайло Петрович, кандидат у народні депутати від Партії регіонів зобов’язуюсь сприяти покращенню ситуації в Україні загалом та в окрузі № 121 зокрема через створення та прийняття відповідних законопроектів, котрі стануть додатковим чинником реалізації існуючої програми Президента «Україна для людей», сприятимуть розвитку нашого краю. Відстоюватиму позаблокований статус України як гарантію безпеки держави і громадянина, євроінтеграцію як стратегічний зовнішньополітичний вектор України, використання рідної мови на територіях компактного проживання нацменшин.

1. Подолання безробіття

Проблема працевлаштування нині стоїть на першому місці. Домагатимусь прийняття Закону «Про перше робоче місце». Його завдання – не лише збереження існуючих та створення нових робочих місць, а насамперед зменшення безробіття та кількості трудових мігрантів серед молоді.

2. Доступність якісного медичного обслуговування, незалежно від місця проживання

Доступне якісне медичне обслуговування — одна з основ збереження здоров’я кожного з нас. Домагатимусь прийняття Закону «Про доступну якісну медицину на місцях». У ньому необхідно передбачити зміни системи фінансування медицини на місцях, реформувати підхід до оплати праці медичних працівників та їх відповідальності за здоров’я кожного українця.

3. Розвиток системи якісної освіти

Якісна освіта — основа розвитку кожного людини. Необхідно передбачити доступність та якість освіти, котра є основою для подальшого працевлаштування випускників навчальних закладів усіх рівнів та форм власності. А також — за державний кошт перекваліфікацію фахівців з вищою освітою, професії яких втратили актуальність на ринку праці.

4. Будівництво та ремонт доріг і мостів місцевого та державного значення

Від якості доріг залежить життя кожного з нас. Особливу увагу потрібно зосередити на будівництві та ремонті доріг, які пошкоджено внаслідок руху лісовозів гірськими селами Дрогобицького району та важкої техніки підприємств ПАТ «Укрнафта». Державного фінансування потребує відновлення автомобільних мостів через р. Тисмениця та Понерла.

5. Розвиток села

На законодавчому рівні домагатимусь створення прозорого ринку землі та умов, які дозволять у найближчі роки подвоїти інвестиції у сільське господарство. Це дасть додаткові кошти на будівництво шкіл, доріг, газифікацію сіл і дозволить створити нові робочі місця у кожному селі.

6. Розвиток туристичних можливостей регіону

Як народний депутат дбатиму про збереження та вшанування сторінок нашої історії, особливо це стосується постатей Івана Франка, Михайла Біласа та інших. Займатимусь розвитком туристичної привабливості нашого краю як додаткового чинника створення робочих місць та розвитку підприємництва. Сприятиму подальшому розвитку курортів у Східниці та Трускавці.

7. Надання особливого статусу місту Борислав

Малі міста та містечка потребують особливої уваги у плані створення нових робочих місць, залучення інвестицій, реформування системи житлово-комунального господарства, будівництва доріг. Першочерговим вважаю надання на державному рівні особливого статусу місту Борислав. Це дозволить вирішити питання збереження економічного потенціалу міста, покращення його екологічного стану та зменшення захворюваності мешканців Борислава і прилеглих сіл. Цей статус дозволить вирішити питання очисних споруд, каналізації, водопостачання, ремонту об’єктів соціальної сфери.

8. Розвиток охорони довкілля

Вирішити питання будівництва сучасних сміттєзвалищ. Запровадити програму ліквідації негативних для довкілля наслідків діяльності підприємств на території Дрогобицького району.

Берегти і примножувати все те, що нам залишили батьки і що є душею нашого народу.

З повагою до людей та турботою про наше спільне майбутнє,

Михайло Янковський, газета «Львівський регіон»

(Переглядів 1 334 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви