Бориславська влада хоче узаконити махінації з водою

04.07.2011 | Filed under: Некатегоризовано

 Комунальне підприємство “Бориславводоканал” підлягає ліквідації. Його борг складає понад десять мільйонів гривень. З них 3,2 мільйони винні дрогобицькому водоканалу, а понад мільйон гривень – це невиплачена зарплата працівникам підприємства.

Аби позбутися боргів, що дісталися від попередніх влад, нинішні бориславські можновладці вдалися до простої схеми. З першого серпня почне функціонувати підприємство “Вододар”, яке перебере на себе всі функції збанкрутілого “Бориславводоканалу”. Будуть відкриті нові рахунки в банку, а борг не висітиме Дамокловим мечем над бориславською владою. Щодо боргу по зарплаті працівникам підприємства, то його, можливо, й погасять … упродовж декількох років. А про інші борги, насамперед дрогобичанам як сплату за стоки, доведеться всім забути. І там, дивись, через декілька років їх узагалі спишуть у зв’язку з закінченням терміну давності.

Здавалося б, що тут такого? Влада дбає насамперед про бориславців і робить усе, аби вода була цілодобово, як про це писав у своїй передвиборчій програмі нинішній міський голова Володимир Фірман. Закон дозволяє реорганізовувати й створювати нові підприємства, так що тут усе нормально. Не будемо говорити про християнську мораль (бо борги все-таки треба віддавати!), адже тоді довелося би поставити під сумнів удавану набожність самого мера і деяких членів його команди. Поговоримо про прозаїчне: здатність влади забезпечити бориславців водою. І тут виникає багато питань.

 Видається на те, що безгосподарність нинішньої влади попри її махінаторські схеми є невикоріненою, а тому сподіватися на краще в тому ж водному питанні не доводиться. Почнемо з того, що за час нинішньої влади на підприємстві “Бориславводоканал” помінявся п’ятий керівник. Всі вони були непрофесіоналами, нефахівцями в галузі водопостачання і водовідведення. Якщо ти керуєш підприємством місяць-другий, а потім тебе знімають з посади, – що доброго можна зробити?

Коли два тижні тому з ладу вийшли два насоси і Борислав мало не тиждень потерпав без води, Володимир Фірман не знайшов нічого кращого, як заявити на всю Україну на одному з телеканалів, що, мовляв, аварію спричинили зловмисники. Натомість “обезводнений” Борислав рятувався, як міг. Воду черпали з криниць, річки, їздили в сусідні Попелі. А цистерн з водою, як було в попередні роки, влада не забезпечила.

Стало відомо, що  викопано близько трьох кілометрів так званих стратегічних труб, які використовуються при аварійній ситуації. Нині вони буцімто знаходяться на зберіганні в одній з фірм, яка нібито хоче їх оцінити як металобрухт. З цього приводу бориславська опозиція на позачерговій сесії міської ради, яка відбулася минулого тижня, оприлюднила звернення до Генерального прокурора України. А вже вчора, 30 червня, на черговій сесії мала бути створена комісія, яка би вивчила стан справ на підприємстві. Але що там вивчати, коли все уже вирішено у владних кабінетах не лише в Бориславі, а й у Львові та Києві…

Анатолій Власюк, часопис “Тустань”

(Переглядів 21 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви