Бориславці шукають захисту від фронтозмінівської влади

20.05.2011 | Filed under: Новини

Як повідомляє прес-служба ЛОО Партії регіонів, Рада батьків СШ № 7 м. Борислава звернулася до організації партії із проханням захистити їх та їхніх дітей і не допустити розформування навчального закладу, яке має намір здійснити міська влада Борислава. «Ми, вчителі та батьки учнів, розуміємо, що низька оцінка роботи нашого навчального закладу була зроблена на догоду міській владі, яка має свої плани щодо подальшого використання приміщень ЗОШ №7», йдеться у зверненні.

Дане питання розглядалося  і на сесії БМР тиждень тому (13 травня) і ось що нам по телефону розповів один із опозиційних депутатів Борислава: “Депутатський запит щодо долі сьомої школи і нашої Бориславської гімназії був головним питанням цієї сесії. Заступник мера Сергій Оленич всіляко переконував нас, депутатів, що зараз загострилася проблема недоукомплектування класів на наступний навчальний рік. Якщо йдеться про школи у Губичах та на Мразниці (околицях Борислава), то там все зрозуміло: менше населення – менше дітей шкільного віку. На Губичах влада “Фронту змін” у Бориславі вже пробувала здійснювати заходи щодо “оптимізації”, та не вдалося. Тепер вони взялися за центр міста (школи №№ 1,3 та 7). Пан Оленич доповів, що міський відділ освіти пропонує сьому школу зі статусу середньої перевести у статус початкової. Зрозуміло, що це робиться за вказівкою з мерії. У вас у Трускавці теж подібним чином хотіли маніпулювати Орестом Лобиком, щоб він у березні закрив БУТ чи там перевів його в одну зі шкіл міста. У нас той же “Фронт змін” і він робить тими ж методами, тому мені дивно, чому “Трускавецький вісник” пише правду про Трускавець, а про Борислав подає дезінформацію тільки в райдужних тонах. Хочете подобатися нашій владі? Не варто.

Та повернуся до теми. Отже, в сьомій школі будуть тільки 1 – 4 класи, пропонує пан Оленич і… гімназія. Мовляв, збережуться і школа, і гімназія, але тут очевидно, що з двох шкіл роблять одну. Куди працевлаштують вчителів? Чи запитали хоча б думки батьків? Ні і ще раз ні. А гімназія теперішня має пристойне приміщення. Я не вірю, що тут облаштують дитсадок, бо вже переконався, що нинішній бориславській владі не варто вірити так само, як і попередній”. Нагадаємо, що вище ми подали пряму мову одного із депутатів БМР, який надав цей коментар спеціально для “ТВ” та попросив не вказувати його прізвище.

Про перипетії навколо “оптимізації” від трускавецької влади (теж мер та більшість від “Фронту змін”) розповімо в одному з найближчих номерів вісника.

(Переглядів 16 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви