Чи можна вірити соціологам?

19.05.2014 | Filed under: Публікації

Зустріч лідера партії ВО «Свобода», кандидата у Президенти України Олега Тягнибока із мешканцями Трускавця проходила у суботу, 17 травня, в кінотеатрі «Злата» при повному залі, високих заходах безпеки та в доброзичливій, приязній атмосфері. Пригадаємо собі, що на виборах 2012 року до парламенту України саме ця політична сила набрала у Трускавці скільки голосів, скільки всі інші партії разом – тобто біля 50%. Тому й не дивно, що людей прийшло багато, а атмосфера була дружелюбною.

Щоправда, спочатку зал «розігрівали» нардепи Юрій Михальчишин та Галина Чорна – сам кандидат трішки спізнився через те, що попереднього дня мав зустрічі на Сумщині. Та месиджі лунали чіткі та зрозумілі від усіх, хто виступав перед трускавецькою громадою – Україна в небезпеці, свій патріотизм потрібно проявляти не лише на словах, але й на ділі, корупція і далі залишається головним болем нашої держави, особливо на півдні та сході держави. Дев`ятнадцять вбитих «свободівців» та сто двадцять три поранених члени цієї політичної сили – такий «внесок крові» «Свободи» у справу Революції Гідності. Війна не закінчилася, тож «Свобода» і надалі залишається на вістрі атаки – зокрема і в інформаційному плані, на чому наголошувала Галина Чорна.

Та поруч із багатьма питаннями, які було заторкнуто під час зустрічі, головним все ж залишалося одне – вибори Президента, які пройдуть через тиждень. «Чи можна вірити соціології та соціологам?» – питання з вуст Юрія Михальчишина та Олега Тягнибока було більш ніж риторичним. Так звані «соцопитування», висловлювання «політолухів», замовні статті у залежних від когось ЗМІ – все це має на меті маніпулювати громадською думкою, не лише формуючи її, але й деформуючи. Теза, що переможець виборів відомий ще до їх початку – небезпечна, вважають у «Свободі». «Подивимося, що скажуть ті «соціологи», коли Олег Тягнибок пройде у другий тур! В 2012 році нам теж «пророкували» не більше 4,5%, а були й такі, що запевняли, що «Свобода» в парламент не потрапить», – нагадав недавню виборчу кампанію Юрій Михальчишин. Та два роки тому «Свобода» отримала грандіозний успіх – і це попри крадіжки голосів виборців як по партійній системі, так і по мажоритарні (тоді було «зарізано» трьох мажоритарщиків, які пройшли від «Свободи»).

Дві години зустрічі з Олегом Тягнибоком та іншими свободівцями промайнули як одна мить. Монолог змінювався дискусією із окремими представниками залу, окремі запитання дратували, інші були такими, що відповідати на них доводилося б годинами. Олег Тягнибок як єдиний із опозиційної трійки (Яценюк, Кличко, Тягнибок) кандидат у Президенти України старався дотримуватися правила не критикувати опонентів, а якщо й критикував, то не називаючи прізвищ.

– Не лише Янукович нищив армію, а й за часів Ющенка, за часів «помаранчевих» це робилося, де ж був тоді міністр оборони, чим займався? Чому досі не прийнято закон про люстрацію, яка є найнеобхіднішою річчю, чому його не підтримують наші партнери по коаліції? Чому досі не заборонені Комуністична партія та Партія регіонів? Чому їх захищають в Європі та в США? Хіба не зрозуміло, що корупція в митниці, у податковій та інших сферах і далі процвітає на півдні та сході? – ці та інші відверті запитання лунали не так із вуст Олега Тягнибока, як із його серця.

Після зустрічі з трускавчанами кандидат у Президенти Олег Тягнибок поїхав до Борислава, а згодом Дрогобича, щоб і там громадяни почули те, чого вони ніколи не почують з екранів телевізорів, чого їм нема кому роз’яснити. Напевно, головним із того, що запам’ятається їм після зустрічі із лідером «Свободи», стане усвідомлення, що не варто ставати об’єктом маніпуляції, не варто сліпо вірити соціологам та політологам, а варто покладатися на власні розум та серце. Бо тільки свідомий вибір кожного дозволить Україні дочекатися, як писав Шевченко, «Вашингтона з новим та праведним законом»… Таким Вашингтоном може стати і Олег Тягнибок, лідер найбільшої в Україні націоналістичної сили.

А ми нагадаємо, що «Трускавецький вісник» дотримується під час цих виборів чіткої позиції: обирати потрібно між тими п’ятьма кандидатами, які є найбільш реальними претендентами і які відображають настрої нашого краю – від поміркованих до радикальних. Це Богомолець, Порошенко, Тимошенко, Тягнибок, Ярош. Вибір за нами, дорогі краяни!

Володимир Ключак

(Переглядів 383 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви