Чи справляться бориславці з вивозом трускавецького сміття?

06.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Під час засідання трускавецького виконкому обговорювалося питання вивезення сміття зі Трускавця фірмою «Ком Еко Борислав», яка є філією фірми «Ком Еко Львів» (обслуговує 37% території Львова). Представники бориславської фірми були присутні на запрошення заступника мера В. Марченка. Вони відповіли на ряд запитань виконкомівців, найбільше з яких задав генеральний директор ЗАТ «Трускавецькурорт» Віктор Жданов. Віктора Миколайовича цікавило, чи ж справляться з вивозом сміття із Трускавця всього двома машинами (КамАЗ та МАЗ), чи не є загроза, що наш курорт може потопати в смітті і чи все вже в порядку з селянами, які минулого року протестували в одному з мікрорайонів Борислава.

З відповідей стало зрозуміло, що селяни вже не протестують, адже поміняли керівництво «Ком Еко Борислав» в серпні минулого року, що двох машин мало б вистачити, а якщо будуть проблеми, то львівське керівництво надасть додаткову техніку, що в оренді даної фірми є 5 гектарів бориславської землі під будівництво сміттєсортувального заводу і 3 гектари під новий полігон, що на даний момент ведеться робота щодо можливості впровадження роздільного збору сміття. Сміттєзвалище в Бориславі орендується терміном на 10 років. А ми ще маємо таку інформацію, що КП «Наше місто» може продати представникам цієї фірми машину КамАЗ.

Власна інформація

(Переглядів 19 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви