Заступник Лева Грицака очолив «Трускавецьтепло»

21.02.2011 | Filed under: Новини

На понеділковій нараді 21 лютого мер Трускавця Руслан Козир представив керівника новоствореної структури – КП «Трускавецьтепло». Ним став Руслан Крамар, який народився 27 листопада 1973 року в місті Стебнику, де і проживає по сьогоднішній день (мікрорайон Солець). Пан Крамар має вищу освіту, досвід роботи на комунальних підприємствах у нього є (працював у тепловому господарстві міста, коли стався найпотужніший вибух котельні в Трускавці). В 2006 – 2007 роках Руслан Крамар працював заступником міського голови Трускавця Лева Грицака. Є депутатом ТМР, головою комісії з питань ЖКГ, очолює міську «Батьківщину».

В 2008 – 2009 роках Руслан Крамар активно лобіював питання надання дозволів на автономне опалення в Трускавці, допомагав мешканцям уникати оплати за комунальні послуги, в тому числі за квартплату і за теплопостачання, якщо вони не надаються належним чином. Брав активну участь в масових заходах – як на балконі міської ради, захищаючи Лева Грицака від опозиційної «Нашої України», так і на організованих маршах протесту проти ненадання дозволів на автономне опалення Віктором Марченком.

«За правління пана Крамара підприємство буде ефективним, незбитковим, керованим, малозатратним і потрібним для міста», зазначив Руслан Козир на представленні керівника. Сподіваємося, що всім нам буде тепло, або й гаряче. Ймовірно, що лави «Батьківщини» поповнюватимуться. А наше джерело з оточення мера міста повідомляє, що цю посаду п. Крамару запропонували на певних умовах, на які він погодився.

Власна інформація

(Переглядів 59 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , , , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви