Ритуальні послуги виділили в окрему філію

06.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Під час засідання міськвиконкому 5 липня було розглянуто питання реорганізації КП «Наше місто», як і передбачалося, було об’єднано філії АТП та сан очистки і благоустрою в одну структурну одиницю. А от дільницю по ритуальних послугах навпаки – перевели в статус філії, сподіваючись, що якість надаваних послуг буде покращуватися, до роботи цієї дільниці у влади було ряд претензій, аж до того, що частина «ритуальних» грошей чомусь має статус «віртуальних», які ніде не обліковуються. Юрист КП «Наше місто» Артур Дикий доповів членам виконкому, що згідно з чинним українським законодавством, ритуальними послугами мала б займатися абсолютно окрема комунальна структура, а в нас воно трошки по-іншому. Реорганізацію КП «Наше місто» планують завершити до 30 серпня.

Власна інформація

(Переглядів 11 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви