Дегустація жінок на трускавецьких водах…

03.03.2021 | Filed under: Публікації

Сучасна жінка, як музичний твір: вона може бути симфонією, піснею чи вуличною частівкою.

Всі жінки однакові – кожна неповторна!

(Березневі нотатки дамського дегустатора)

Жіночність – внутрішній стан, а не тріумф косметики і дизайну. Ідеальна жінка володіє магнетизмом, “світиться” зсередини. Жіноча натура складається із землі і води, а душа – із вогню і повітря! Стратегія життя: перетворення землі і води в вогонь і повітря, і, через метаморфози, – навпаки.

Сучасна жінка, як музичний твір: вона може бути симфонією, піснею чи вуличною частівкою. В ідеалі вона – біблійна Пісня пісень. Як легендарна Сара, яка народила царя Ізраїлю на 90-му році життя! І в дев’яносто розцвіла, як в двадцять п’ять! У кожної (жарт!) в душі така Сара – весною хоче трішки „загулять”…

Цар Соломон присвятив красивій зірці свого гарему надзвичайно еротичну пісню в Біблії. Жінка – це глибинна таємниця мистецтва і науки. Дві тисячі років тому Демосфен пояснював древнім грекам: “Гетер ми тримаємо заради насолоди, наложниць – для повсякденних задоволень потреб нашого тіла, дружин – щоб народжувати законних дітей і мати вірну берегиню дому”. А в наш час, для економії наших грошей, українські жінки змушені бути і гетерами, і наложницями, і дружинами – три в одній… Та ще, при цьому, треба зберігати вірність минулим зрадам, коли схилялись до спокуси…

У світових фінансах починається епоха матріархату. Джанет Йеллен в свої 74 роки стала першою жінкою, яка очолила Міністерство фінансів США. Як кажуть американці: без грошей не можна бути леді. Гроші роздягають одних жінок і одягають інших… Чарівність і талант, краса і цнотливість можуть стати “стартовим капіталом” в 2021 році. Як запевняв грецький мільярдер Онассіс: Якби не було жінок, всі гроші світу нічого б не значили…

Майбутнє, як завжди, народжують жінки, а запліднюють чоловіки. У двигуні прогресу все більше жіночих сил… Створюючи періодичну таблицю (по типу таблиці Менделєєва) «хімічних» елементів сучасної красуні за кермом авто, фірми, держави, в ній можна виділити не тільки золото і срібло, мідь і залізо, але навіть «радіоактивні елементи»…

Ясновидці стверджують, що бачать весь ланцюжок народження людини, починаючи від сонячних променів, фотонних туманів, згустків енергії, молюсків, риб, рептилій і далі на хвилях еволюції… На обличчях і в характерах народів помітні „вибрики її предків”.

Особисто перевірив цю теорію, “дегустуючи” ефірним поглядом жінок за кермом автомобілів (на зупинках перед світлофорами і в авто-пробках). Сканував “генетичні зв’язки” з тваринним і рослинним світом. Зупинився на 101-й автоледі! Експрес-психоаналіз. Перші сто водійок приблизно виглядають так: 20 – птиці (орлиці, горлиці, гуски), 10 – звірі (лисиці, вовчиці, ведмедиці), 10 – риби і жаби, 10 – змії і рептилії, 10 – кішки і собаки, 10 – мавпи і лемури, 10 – кози та вівці, 10 – телиці, кобили, ослиці і верблюдиці, 10 – свині і т.д… Ха! Запрошую читачів самим повторити такі сеанси дегустації. У різних регіонах і країнах результати будуть різними.

На жаль, в світі немає «чистих» жінок. Людина – це унікальна пропорція китайських інь-янь. Двох хмарних вогнів. Жіночого і чоловічого. Якщо чоловік – це хмара в штанях, то жінка – штани для цієї хмари… Суть фемінізму: „Звільнення жінок – це вивільнення жіночої частки в чоловікові і чоловічої – в жінці”. Так стверджувала Коріта Кент (1918-1986), американська художниця, колишня черниця.

Висновок: Всі жінки однакові – кожна неповторна!

Михайло Арошенко, поет, дамський дегустатор, редактор журналу «Горілка +», м. Дніпро, спеціально для «Трускавецького вісника»

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви