Депутат Василь Тимчишак заявив про вихід з фракції «Самопоміч»

25.04.2019 | Filed under: Новини

Сьогодні, 25 квітня, під час пленарного засідання LIII позачергової сесії Трускавецької міської ради депутат Василь Тимчишак зробив офіційну заяву про свій вихід з фракції «Самопоміч». За цю каденцію це вже другий вихід з фракції, перший було зроблено, коли Микола Сеньків покинув фракцію КУН.

Василь Тимчишак – єдиний воїн-АТОвець серед депутатів Трускавецької міської ради. На сесіях він постійно піднімає важливі питання як свого округу (кілька будинків на вул. Стебницькій), так і питання всього міста-курорту. Він є активним учасником ГО «Ковчег», ця організація об’єднує частину АТОвців Трускавця і робить багато для виховання дітей та молоді в патріотичному дусі. 25 квітня Василь Тимчишак був серед тих депутатів, хто закликав не поспішати із прийняттям рішення про входження міської ради в ТОВ «Трускавецькі лікувальні води», але їх голос не був почутий більшістю депутатського корпусу.

У фракції «Самопоміч» в Трускавецькій міській раді залишилося 4 депутатів: Олег Карпин (голова фракції), Олена Савченко, Андрій Остапчук та Віра Сазонова. Міський голова Андрій Кульчинський теж висувався на цю посаду як представник «Самопомочі», він же очолював партійний список партії «Самопоміч» на виборах в Трускавецьку міську раду восени 2015 року.

(Переглядів 53 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви