Трускавецький БЮТ проти прихованої приватизації комунального майна

30.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Трускавецька міська партійна організація

Всеукраїнського Об`єднання «Батьківщина»

Львівської області

82200, м. Трускавець, вул. Мазепи, 21е, оф. 14

8(03247)6-94-51, e-mail: truskavets@batkivshchyna.lviv.ua

ЗВЕРНЕННЯ ДО ТРУСКАВЧАН.

Міським головою Трускавця 04 червня 2010 року було скликано позачергову сесію Трускавецької міської ради. Питання, які були запропоновані депутатам на розгляд стосувалися надання КП «Наше місто» дозволу для отримання позики 2 млн. грн. для оплати за спожитий газ. З цією метою міським головою пропонується закласти під заставу будівлю дитячої лікарні.

Це вже не перші дії такого роду, коли місто надає дозвіл для позики КП «Наше місто» під благими намірами, щоб не залишитися без тепла та гарячої води в опалювальний період, і при цьому, заставляє майно.

Так Трускавець втратив ряд будівель та об’єктів:  їдальня «Чебуречна» по вул. Мазепи, 36, будівлю колишнього ЖЕКу №1 на вул. Садовій та інше майно. Все це робиться умисно, прикриваючись благими намірами, з метою роздачі  за безцінь міського майна. КП «Наше місто» свідомо доводиться до банкрутства, виставляється це як небажання підвищувати тарифи за тепло і гарячу воду, тощо. Всі аргументи владою добре продумуються і подаються депутатам як безвихідь.

Проте я переконаний, що такий стан справ (при тому що  КП «Наше місто» за останні роки від міста на різні потреби отримало понад 26 млн. грн.),  це не тільки безгосподарність, але і свідома, добре продумана і організована дія, чужої нам влади, метою якої є позбавити нас всього, що  має ціну.

Об’єкт дитячої міської лікарні (площею 3300 м. кв.) з прилеглою до неї територією нам намагаються оцінити в 2 млн. грн. хоч тільки сама територія, без будівлі, коштує вдвічі більше, а ринкова ціна будівлі, з підведеними комунікаціями, оцінюється в 15 млн. грн.

Депутати від Блоку Юлії Тимошенко Руслан Крамар, Наталія Пономаренко, Юрій Беднарчук та Роман Проць виступають категорично проти такої прихованої «прихватизації» міського майна. Ми вважаємо, що за доведення міського господарства до такого стану повинні нести відповідальність владні посадовці і розраховуватися за свої прорахунки особистим майном, а не майном трускавецької громади.

Для прикладу зазначу, що відповідні комунальні підприємства таких міст як Борислав та Дрогобич не беруть жодних позик, у них немає заборгованості по зарплаті працівникам і вони в нормальному режимі готуються до опалювального сезону і це при тому, що тарифи на тепло і гарячу воду у них не є вищими ніж у нас.

Я закликаю усіх трускавчан не мовчати, обговорюйте дане питання з сусідами, знайомими, на роботі. Дайте суспільну оцінку таким діям міського голови. Не дайте йому можливості позбавити Вас, за безцінь, власності громади.

15 червня запланована друга спроба віддати під заставу будівлю дитячої лікарні. Ми будемо намагатися поставити на поіменне голосування дане питання і повідомимо Вас прізвища тих депутатів, які проголосують за таку заставу міського майна. Вважаю, що депутати міської ради повинні звернутися до органів СБУ, УБОЗу та прокуратури з вимогою розібратися в питанні  ведення такої господарки в місті.

З повагою,
депутат Трускавецької міської ради,
голова ТМО партії «ВО» Батьківщина»                                                                     Руслан КРАМАР

(Переглядів 37 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви