Про отримання двох мільйонів банківського кредиту під заставу останнього майна громади міста

10.08.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Шановні трускавчани!

Звернутись до Вас примусила істерика міського голови Лева Грицака та його команди довкола закупівлі газу на опалювальний період.

Вже протягом двох місяців міський голова настирливо вимагає у депутатів прийняти рішення про отримання двох мільйонів банківського кредиту під заставу останнього майна громади міста. Ці гроші потрібні йому щоб частково погасити борг за газ, розмір якого становить майже п’ять мільйонів гривень.

Протягом цих двох місяців депутати чотири рази збирались лише для того, щоб не почути від Лева Грицака та керівництва КП «Наше місто» відповідь на прості запитання:

 1. 1. Звідки з’явився борг у майже п’ять мільйонів, якщо перед минулим опалювальним сезоном у міста не було жодної копійки заборгованості, а мешканці сплатили понад 80% вартості тепла?;
 2. 2. Куди поділись більш як 17 мільйонів гривень, які депутати дали КП «Наше місто» за останні роки?;
 3. 3. Хто відповість за те, що щойно відремонтована котельня, на яку було витрачено 3,5 мільйони гривень, знову потребує ремонту?;
 4. 4. Чому міський голова не виконав рішення міської ради і не здійснив реформування комунального господарства?
 5. 5. Чому, коли в травні цього року приймався бюджет на 2010 рік і можна було передбачити кошти на закупівлю газу, Л.Грицак жодним словом не згадав про цю проблему?
 6. 6. Як міський голова та його команда планує повернути кредит?

Тільки на п’ятому засіданні депутати отримали частину інформації про можливі умови кредиту, але так і не дочекались від міського голови пропозицій, за рахунок чого він планує повертати кредит. Це свідчить про те, що Грицак навіть не збирався його повертати, а вирішив  поставити місто перед фактом, що майно громади буде продане так, як це вже відбулось з іншими нашими об’єктами.

Ми не дозволимо за безцінь віддавати банкам корпус дитячої лікарні, як запропонував міський голова.

Протягом двох місяців міський голова займався не пошуком шляхів наповнення бюджету, а шантажуванням депутатів. Вся його енергія була спрямована на те, щоб примусити депутатів дати дозвіл на отримання банківського кредиту та віддати в заставу міське майно. Зате Грицак знаходив кошти, щоб прорекламувати себе на рекламних щитах та розвозити листівки на гелікоптері.

Зараз Лев Грицак разом з групою своїх прихильників намагається перекласти проблему на депутатів.

Ми віримо, що Ви нас обирали не для того, щоб ми віддавали за безцінь міське майно, рятуючи політичний імідж міського голови.

Ті ж, хто голосував за Грицака, обирали його для того, щоб він вирішував проблеми, а не ганьбив владу неадекватними діями, та не  розкидав з гелікоптера листівки.

Чому ми повинні розраховуватися майном громади міста за безгосподарність Грицака і його команди?

Що буде з громадою Трускавця, коли Грицак і компанія продасть все майно?

Ми готові до прийняття відповідальних рішень, що йдуть на користь громади міста, але ми не погодимось на авантюри, до яких вдається міський голова.

голова фракції «Наша Україна»

у Трускавецькій міській раді

Ігор Пілько
голова фракції «Блок Юлії Тимошенко»

у Трускавецькій міській раді

Руслан Крамар
голова депутатської групи «ПОРА»

у Трускавецькій міській раді

Юрій Яворський
голова громадської організації «Фронт Змін»

у місті Трускавці, депутат

Петро Іванишин
голова благодійного фонду «Трускавчани», депутат Євген Юник
голова Трускавецької міської організації

партії «Народна Самооборона»

Богдан Процишин

депутат Трускавецької міської ради Наталя Пономаренко
(Переглядів 25 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви