Трускавецька опозиція «лягла» під Партію Регіонів?

08.07.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Окремі праві політичні сили Трускавця здатні вбачати у спільній заяві трускавецьких осередків «Нашої України», БЮТу та «Пори» 2 липня стосовно справ у КП «Наше місто»  здачу позицій та намагання сподобатися Партії Регіонів. Слова «просимо Вас», які в тексті заяви вміщено аж двічі у стосунку до голови ЛОДА Василя Горбаля як представника Партії Регіонів на Львівщині, свідчать про те, що на рівні Трускавця представники цих трьох політичних сил ведуть політику, зовсім відмінну від задекларованої їхнім обласним та центральним керівництвом. Наше джерело, яке побажало залишитися неназваним, вважає, що час цих політичних сил у Трускавці минув і що до міської ради нового скликання після виборів 31 жовтня значно більше шансів мають потрапити як помірковані, так і радикальні праві сили політикуму, які не мають чого приховувати перед виборцями і не заплямували себе обманом чи невиконанням передвиборчих програм.

«Те, що нашоукраїнці та очільники «Пори» та «Батьківщини» заради «шпильки» для Грицака готові не лише до об’єднання між собою, але і до повного підпорядкування Партії Регіонів, не може не засмучувати, національну ідею вони відсунули на задній план, тоді як на перший висунули досягнення певних меркантильних інтересів та перемогу, яка носитиме тактичний характер» – зазначив активіст.

(Переглядів 35 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви