Вісті зі Стебника

29.06.2010 | Filed under: Некатегоризовано

–   Заступник стебницького міського голови Лілія Шологон подала позовну заяву до суду. Вона не згідна зі скороченням її посади у штатному розписі Стебницької міської ради. Суддя Зоряна Павлів запропонувала сторонам «не робити публіки» на всю Україну, але Роман Калапач гордо відхилив цю мирну пропозицію. Перше судове засідання по цій справі має відбутися 2 липня.

–   П’ять депутатів Стебницької міської ради звернулися до Дрогобицького міжрайонного прокурора Олега Соболя з заявою. Вони стверджують, що в одному з розпоряджень Романа Калапача була вчинена фальсифікація та підроблено рішення останньої сесії Стебницької міської ради. Зокрема, мова йде про затвердження структури виконавчих органів. Народні обранці вимагають притягнути винних до кримінальної відповідальності. Серед «винних» може опинитися не лише Роман Калапач, а й секретар ради Геннадій Куцан.

–   Як казав герой одного фільму, «збулась голуба мрія ідіота» – Роман Калапач фактично одноосібно керує Стебником. Щоправда, колись стебницькі війти робили те саме, в них не було громіздкого штату, як зараз, а справи йшли добре. На жаль, некомпетентному господарникові Романові Калапачу, який, м’яко кажучи, неналежним чином використовує бюджетні кошти (один так званий ремонт доріг чого вартує!), це не загрожує, але факт залишається фактом: секретар міської ради Геннадій Куцан знаходиться у відпустці, перший заступник мера Богдан Асафат – на лікарняному (за його словами, в нього не хочуть брати листки непрацездатності – готують на звільнення?), ще один заступник Лілія Шологон теж фактично відсторонена від посади. Залишився, правда, керуючий справами міськвиконкому Ігор Говірко, який свого часу, будучи депутатом, голосував за відставку Романа Калапача, а тепер вірно виконує всі його розпорядження, навіть якщо вони суперечать чинному законодавству.

–   Будь-який цивілізований народ шанує своїх національних героїв. Пам’ятники їм є місцем поклоніння. У Стебнику, схоже, пам’ятник Тарасові Шевченку став розмінною монетою, убивчою характеристикою нашої меншовартості. Біля нього не те що квітів не побачиш, які би мали бути там цілодобово упродовж року, та ще й коні пасуться. Цього не бачать керівники КП «МВУЖКГ»? Про це не знає Роман Калапач? Чи вони зайняті більш глобальними проблемами? А коні? Коні, як завжди, не винні…

–   17 червня у міській лікарні Стебника відбулися урочистості з нагоди професійного свята. У присутності майже усього медичного персоналу головний лікар Роман Пукало виголосив подяки кращим працівникам, а міський голова Роман Калапач вручив їм вітальні грамоти. Та на цьому урочистості не завершилися. На медиків очікувала цікава концертна програма. Завдяки старанням Яни Павлик (Урбанович), працівниці Стебницької лікарні, відбулась цікава розважальна програма, під час якої були зіграні гумористично-сатирічні сценки на медичну тематику. Головними акторами у цьому театральному дійстві виступили представники підростаючого покоління. Коли естафета привітання перейшла до старшого покоління, на сцені з’явився директор Дрогобицького Народного дому Петро Кос, який щиро подякував медикам за їхню роботу і в подарунок виконав декілька пісень. Завершували вітально-урочисту частину відомі у регіоні співаки Світлана Добрянська та Ярек, які також мали що сказати працівникам медицини. На завершення урочистої програми для трудівників цього медичного закладу прозвучало традиційне «Многая літа», яке у медицині має надзвичайно суттєве значення.

Газета «Воля громади»

(Переглядів 40 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: , ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви