Діяльність депутатів обласної ради та депутатських комісій у Бориславі

14.02.2011 | Filed under: Новини

Відбувся прийом мешканців міста Борислава депутатом Львівської обласної ради Володимиром Голобутовським. На прийомі побувало 17 чоловік. Основні проблеми – надання матеріальної допомоги на лікування, перерахунок пенсії, пільговий проїзд, присвоєння звання «Мати-героїня», скарги на роботу ЖЕКів та комунальних служб міста. Всього прийнято 20 заяв на надання матеріальної допомоги, 7 із них вже подано в Львівську обласну раду на отримання коштів заявниками у лютому.

Найчисельнішою з поміж всіх постійнодіючих депутатських комісій Бориславської міської ради є комісія з охорони навколишнього природного середовища, регулювання земельних відносин, будівництва та архітектури. Голова комісії – депутат міської ради Ігор Михаць.  Комісія за два місяці діяльності розглянула понад 200 заяв із 600 нерозглянутих минулою каденцією. Розглядаються комісією в першу чергу ті заяви, що чекають вирішення найтриваліший час. Багато з них комісія розглядає безпосередньо на місці з вивченням суті справи. За два місяці планується розглянути і прийняти рішення по всіх протермінованих заявах.

Відділ внутрішньої політики Бориславської міської ради

(Переглядів 22 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Tags: ,

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви