До уваги благодійних організацій,

03.04.2013 | Filed under: Акценти

зареєстрованих до набрання чинності Законом України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» від 05 липня 2012 року №5073-VI

Реєстраційна служба Трускавецького міського управління юстиції повідомляє, що відповідно до статті 15 Закону України «Про благодійну діяльність та благодійні організації» (далі – Закон), благодійні організації набувають прав та обов’язків юридичної особи з моменту їх державної реєстрації. Державну реєстрацію благодійних організацій проводять державні реєстратори за місцезнаходженням благодійних організацій відповідно до Закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців».

Згідно зі статтею 18 Закону державна реєстрація припинення благодійних організацій здійснюється відповідно до закону України «Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб-підприємців» з урахуванням особливостей, встановлених цим Законом.

Для забезпечення виконання державними реєстраторами виконавчого комітету Трускавецької міської ради своїх повноважень, визначених Законом, та сприяння діяльності благодійних організацій Реєстраційна служба Трускавецького міського управління юстиції зобов’язана передати реєстраційні справи зареєстрованих благодійних організацій до 1 липня 2013 року.

З метою сприяння безперешкодному функціонуванню благодійних організацій до системної передачі реєстраційних справ буде діяти такий механізм передачі реєстраційних справ:

1) Благодійна організація звертається до державного реєстратора виконавчого комітету Трускавецької міської ради з письмовою заявою (зразок заяви можна взяти в реєстраційній службі Трускавецького міського управління юстиції або у державних реєстраторів виконавчого комітету Трускавецької міської ради чи роздрукувати з офіційного веб-сайту Трускавецької міської ради, у рубриці «Реєстраційна служба» підрубриці «Роз’яснення та зразки документів з питань державної реєстрації юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців»);

2) Державний реєстратор виконавчого комітету Трускавецької міської ради звертається до реєстраційної служби Трускавецького міського управління юстиції з проханням передати реєстраційну справу (відповідальна за передачу реєстраційних справ: Наконечна Ірина Стефанівна – провідний спеціаліст реєстраційної служби Трускавецького міського управління юстиції, електронна пошта – tr_rs@ukr.net, телефон: 6-89-58);

3) Після надходження реєстраційної справи благодійної організації державний реєстратор повідомляє благодійну організацію про можливість подання документів для вчинення реєстраційних дій.

Ірина Наконечна, провідний спеціаліст реєстраційної служби ТМУЮ

(Переглядів 37 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви