До відома громадських формувань

26.04.2013 | Filed under: Акценти

/Міністерство юстиції пропонує законодавчо уточнити поняття «політична партія» та «політична діяльність»/

Міністерство юстиції пропонує уточнити визначення «політична партія», зокрема, врегулювати на законодавчому рівні поняття та форми політичної діяльності.

Відповідний законопроект виставлено на сайті Міністерства юстиції в рубриці «Обговорюємо законопроекти» для отримання зауважень та пропозицій від громадськості.

Розроблений Міністерством юстиції України проект закону «Про внесення змін до статті 2 Закону України «Про політичні партії в Україні» має на меті врегулювати на законодавчому рівні поняття та форми політичної діяльності.

Так, відповідно до проекту закону політична партія – це зареєстроване згідно з законом добровільне об’єднання громадян – прихильників певної загальнонаціональної програми суспільного розвитку, що бере участь у політичній діяльності.

Політичну діяльність проектом закону пропонується визначити, як суспільну діяльність, що ґрунтується на врахуванні політичних інтересів, мобілізації політичних сил і здійснюється з метою досягнення політичних цілей – сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян. Політична діяльність провадиться шляхом участі у всеукраїнському та місцевих референдумах, виборах до огнів державної влади та органів місцевого самоврядування, участі в управлінні державними справами та шляхом проведення мирних зібрань.

Передбачається, що внесення відповідних змін до чинного закону «Про політичні партії в Україні» дозволить у розвиток конституційних положень на законодавчому рівні врегулювати суспільні відносини, пов’язані із здійсненням політичної діяльності.

Зауваження та пропозиції до законопроекту прийматимуться від фізичних та юридичних осіб, об’єднань громадян до 5 травня 2013 року на електронну адресу: dkz@minjust.gov.ua

Ірина Наконечна, провідний спеціаліст реєстраційної служби Трускавецького міського управління юстиції

(Переглядів 23 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви