До відома громадських формувань

26.04.2013 | Filed under: Акценти

/Міністерство юстиції пропонує законодавчо уточнити поняття «політична партія» та «політична діяльність»/

Міністерство юстиції пропонує уточнити визначення «політична партія», зокрема, врегулювати на законодавчому рівні поняття та форми політичної діяльності.

Відповідний законопроект виставлено на сайті Міністерства юстиції в рубриці «Обговорюємо законопроекти» для отримання зауважень та пропозицій від громадськості.

Розроблений Міністерством юстиції України проект закону «Про внесення змін до статті 2 Закону України «Про політичні партії в Україні» має на меті врегулювати на законодавчому рівні поняття та форми політичної діяльності.

Так, відповідно до проекту закону політична партія – це зареєстроване згідно з законом добровільне об’єднання громадян – прихильників певної загальнонаціональної програми суспільного розвитку, що бере участь у політичній діяльності.

Політичну діяльність проектом закону пропонується визначити, як суспільну діяльність, що ґрунтується на врахуванні політичних інтересів, мобілізації політичних сил і здійснюється з метою досягнення політичних цілей – сприяння формуванню і вираженню політичної волі громадян. Політична діяльність провадиться шляхом участі у всеукраїнському та місцевих референдумах, виборах до огнів державної влади та органів місцевого самоврядування, участі в управлінні державними справами та шляхом проведення мирних зібрань.

Передбачається, що внесення відповідних змін до чинного закону «Про політичні партії в Україні» дозволить у розвиток конституційних положень на законодавчому рівні врегулювати суспільні відносини, пов’язані із здійсненням політичної діяльності.

Зауваження та пропозиції до законопроекту прийматимуться від фізичних та юридичних осіб, об’єднань громадян до 5 травня 2013 року на електронну адресу: dkz@minjust.gov.ua

Ірина Наконечна, провідний спеціаліст реєстраційної служби Трускавецького міського управління юстиції

(Переглядів 23 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину
  01.11.2019 | 09:27

  У неділю, 3 листопада, у Трускавці в музеї історії міста-курорту відбудеться відкриття фотовиставки  кримських митців «Палац в саду. Перлина Кримського ханства». Проєкт реалізується за підтримки кримськотатарської громади м. Львова. Початок заходу о 16.00.  Запрошуємо! (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Музей міста-курорту Трускавець запрошує на виставку (0)У Трускавці […]

 • Спортивні анонси
  18.10.2019 | 10:31

  (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеАфіша. Міжнародний турнір з боксу (0)У четвер 22 грудня 2016 р. о 16:00 Благодійний фонд «Спортовець» запрошує на загальні збори (0)Футбольна школа проводить набір дітей (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви