Добрий почин: попрацювали з думкою про громаду

01.12.2020 | Filed under: Публікації

Сьогодні, 1 грудня, пройшла перша сесія Трускавецької міської ради нового  (восьмого) демократичного скликання. Організувала її Трускавецька міська територіальна виборча комісія. Голова міської ТВК Мирослав Савчин зачитав офіційні протоколи про результати виборів, привітав новобраних міського голову та депутатів і привів їх до присяги.

Поблагословили нову владу Трускавця на плідну роботу отець-декан Петро Івасівка (УГКЦ) та о. Ігор Пулик (ПЦУ). Зі словами привітань виступили також міський голова Дрогобича Тарас Кучма та Почесний президент МГО «Рада Старійшин м. Трускавця» Борис Кривко.

Сесію можна назвати святково-робочою, адже на першому і єдиному пленарному засіданні сесії вирішили практично всі робочі питання, сформувавши робочі органи ради та виконкому.

Найперше депутати шляхом таємного голосування обрали секретаря Трускавецької міської ради: Наталію Пономаренко.

Було затверджено заступників міського голови: Олексія Балицького, Святослава Стефанківа, Олександра Ткаченка та Мирона Флюнта.

Керуючою справами виконавчого комітету затвердили Олену Петранич.

Затверджено і кількісний та персональний склад виконкому в складі 25 осіб. До складу виконкому окрім міського голови, його заступників, керуючої справами, секретаря міської ради та сільських старост також увійшли Володимир Бутим, Степан Вовків, Галина Гарасимчук, Михайло Кіселичник, Владислав Кремко, Степан Кулиняк, Микола Онисько, Володимир Павлишин, Володимир Паславський, Ігор Пранник, Сергій Саліженко, Зоряна Скибак, Наталія Сов’як та Микола Федоричак.

Важливим рішенням стало формування старостинських округів та призначення сільських старост. В.о. старости в Модричах призначено заступника міського голови Мирона Флюнта. В інших селах старостами стали: Василь Ірод (с. Доброгостів та с. Бистрий), Тетяна Сухроменда (с. Орів та с. Зимівки), Павло Пасічник (с. Станиля), Мар`яна Мазурик (с. Уличне).

Депутати сформували кількісний та персональний склад постійних депутатських комісій та прийняли ряд рішень, які необхідні для завершення процесу децентралізації та кращої інтеграції сільських громад у велику об’єднану територіальну громаду Трускавця. Всі важливі та потрібні рішення приймалися в атмосфері конструктивної співпраці на благо громади, з думкою про майбутнє курорту та всіх семи сіл, котрі ввійшли до складу Трускавецької ОТГ.

Тривала інавгураційна сесія трохи більше трьох годин. Переглянути її перебіг можна га офіційному веб-сайті Трускавецької міської ради, або за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=xKfKD7k6TQE

Пресслужба Трускавецької міської ради

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви