Є де гарно відпочити

22.06.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Ми вже писали про те, що у Трускавці в кінці квітня відкрився новий ресторан-піцерія “Дворик Лева” – на вулиці Воробкевича, неподалік від ринку. А нещодавно довелося побувати там в якості відвідувача. Зразу хочеться відзначити високий професіоналізм кухарів та офіціантів, що, на жаль, не завжди зустрінеш у нашому місті.

День міста видався холодним та дощовим, отож коли ми з друзями зайшли у “Дворик Лева”, нам одразу запропонували теплі пледи – мила офіціанточка закутала кожного з нас в цей хутряний виріб особисто. У меню – широкий вибір, ціни – досить помірні як на заклад такого високого рівня. Оскільки я не є великий любитель та знавець піци, то і замовив собі відповідно сало з хроном та капусту з реберцями – типово українські страви. І не пошкодував – ду-у-у-уже смачно. Мої друзі ж від піци були просто в захопленні – кажуть, що і у Львові така хороша якість цієї страви – велика рідкість. Посидівши втрьох більше години, гарно пообідавши, ми заплатили щось біля 200 гривень. Весь час із динаміків лунала приємна тиха інструментальна музика, так що не зважаючи на пронизливий вітер та дощ, на душі було тепло та затишно.

Однозначно, що у Трускавці є багато місць, де можна посидіти із друзями, гарно відпочити, поспілкуватися. Всі вони мають як свої переваги, так і недоліки, окремі мають свій контингент відвідувачів. “Дворик Лева” ввійшов на ринок цих послуг ненав’язливо, але впевнено. Місто, яке хоче бути провідним європейським курортом, повинно орієнтуватися на відповідні європейські стандарти, в тому числі і щодо обслуговування у закладах громадського харчування. Кухню, дизайн та атмосферу “Дворика Лева” вже встигли оцінити багато трускавчан, серед яких і досить заможні люди, і прості робітники. Звичайно, що завжди знайдуться любителі покритикувати, проте абсолютна більшість знову приходить в “Дворик Лева”, бо тут приємно, затишно, смачно, круто. Коли відкривався ресторан-піцерія, його власник Лев Грицак наголошував на тому, що “Дворик Лева” повинен бути доступний для відвідування всіма трускавчанами і так воно і є, адже невисока ціна при високій якості – це велика річ для споживача. Отож, “Дворик Лева” гостинно відчиняє свої двері для жителів та гостей нашого славного міста-курорту. Завітайте у “Дворик Лева” і Ви.

Володимир Ключак

(Переглядів 62 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви