“Карпатам” – 18!

01.07.2011 | Filed under: Некатегоризовано

Вже традиційно 1 липня для санаторію “Карпати” – велике свято, День народження. Цього року це 18 років, у житті людини це – повноліття. Складними для України були 90-ті роки, особливо їх початок. Молода держава, яка щойно здобула незалежність, зустрілася із багатьма труднощами. Економічна криза, гіперінфляція, невпевненість у завтрашньому дні. І в ці непрості часи відкриття санаторію виглядало справжнім чудом. Та ще й якого санаторію – на 1993 рік “Карпати” по праву вважалися найкращою оздоровницею Трускавця. Та і тепер “Карпати” постійно вдосконалюються, підтримують марку, престиж, постійно триває робота над тим, щоб сучасні світові стандарти були для нас нормою.

Про все це на урочистій частині з нагоди святкування 18-річчя санаторію “Карпати” розповів генеральний директор, лауреат багатьох державних нагород Лев Ярославович Грицак. Важко було братися за нелегку роботу спорудження нової оздоровниці, проте Лев Ярославович – не з тих, хто боїться труднощів, він звик їх долати. І тим солодший успіх, чим більше тернів доводиться долати на шляху. “Карпати” урочисто відкривалися 1 липня 1993 року за часів міського голови Трускавця Богдана Матолича. Скільки дефіцитних тоді товарів довелося шукати, купувати “по блату”, їздити за ними навіть за кордон. А скільки праці вклали тодішні будівельники, інженери, щоб удосконалити проект, щоб була не просто “улучшенная масляная покраска”, а справжній митецький твір. Один з цих людей – Володимир Кушнір, заступник генерального директора “Карпат”. Саме Володимира Миколайовича першого нагороджує грамотою Лев Грицак в цей урочистий день, призначений для того, щоб святкувати, а згодом нагороджує всіх, хто достойний відзнаки та шани. А це лікарі, медсестри та молодший медичний персонал, технічні працівники, електрики, водії, мийниці посуду, кухарі, прибиральниці, бухгалтери, пралі, працівники різних відділів – всі вони працюють як одна велика сім’я, щоб відпочивальнику тут було добре, зручно, комфортно, приємно, щоб гості знову і знову поверталися в “Карпати” для відпочинку та оздоровлення.

Грамотами нагороджено керуючого фермою Володимира Яворського, зав. ЛПК Андрія Мацька, реєстраторів Лесю Борис, Галину Кушнір, лікаря Тараса Мацигіна, зав. лабораторіями Галину Батіг, головних медичних сестер Оксану Сисан, Любов Чернецьку, медичну сестру Любов Бабак, сестер-господинь Марію Симович, Наталію Кирчей, молодшу медсестру Оксану Кушнір, електромонтера Ігоря Явора.

Також було оголошено подяку із занесенням в трудову книжку у відомості про заохочення наступних працівників санаторію “Карпати”: працівникам готельно-медичного корпусу (реєстратору Вірі Шишці, молодшим медсестрам Оксані Мальській, Лесі Селецькій, Наталії Хітчак, Ользі Васьків, Марії Панчак, Марії Флюнт, Ользі Бутим, вантажнику Миколі Хом’яку, заступнику генерального директора з медичної роботи –  головному лікарю Антощук Н. О.), працівникам лікувально-діагностичного відділення (лікарю-гінекологу Василю Поповичу, медичній сестрі Рені Неклюдовій, молодшим медсестрам Ользі Дутці та Світлані Паславській), працівникам лікувально-профілактичого корпусу (інструкторам з фізкультури Олександру Дроботенку, Андрію Притулі, прибиральницям Любові Воробець та Ірині Дусин), працівникам клубу – бібліотекарю Любові Мудрій, прибиральниці Галині Гавриляк, працівникам прального пункту (оператору пральних машин Вірі Сенчишин, приймальнику Ользі Явір, електрослюсарю Михайлу Амосову), наїзнику кінно-спортивного відділення Олегу Новачкевичу, працівникам гаражу – водіям Василю Лаврику та Роману Гарасим’яку, операторам котельні Ігорю Спецівці та Василю Сікорі, працівникам технічної служби – оператору теплового пункту Миколі Косенку, слюсарям-сантехнікам Миколі Фендаку, Тарасу Яворському, Івану Страшівському, електромеханіку з ліфтів Ярославу Дмитрику, машиністу насосних установок Степану Паньківу, електромонтерам Юрію Кірчею, Володимиру Бандрівському, Роману Козару, працівникам харчоблоку –  кухарю Любові Веклюк, кухонним працівникам Марії Ткачишин, Орисі Комарницькій, Олександрі Кіхтан, Наталії Савчин, працівникам господарської служби – малярам Михайлу Ільницькому, Галині Боднарчук, Надії Васильків, Богданні Хомі, бригадиру робітників з благоустрою Стасію Мартичу, агроному Галині Сирватці, робітнику благоустрою Марії Гарасим’як.

А всього в “Карпатах” працює 438 працівників, з яких 51 медсестра та 25 лікарів, з них двоє мають звання Заслужений лікар України (Лев Грицак та Стефан Мудрий).

Доглянута та прибрана територія всередині та назовні, красень-парк “Підгір’я”, удостоєний найвищих державних нагород, чистота та порядок, справжня краса, яка милує око та тішить душу. Від самих початків до сьогоднішнього дня за всім цим пильнує дбайлива господарська рука Лева Грицака. Не можна не згадати в цей прекрасний святковий день і Володимира Маринкевича, який більшу частину з восьми років перебування Лева Ярославовича на виборній посаді міського голови Трускавця був теж добрим та вмілим керівником, зберіг реноме “Карпат”, їхній престиж та імідж. Та фактично кожен у великій “карпатській” сім’ї відчуває свою частинку відповідальності за те, щоб тут було просто чудово, намагається наблизити все у своїй галузі практично до ідеалу.

Урочиста частина довго тривати не може, адже у кожного – свої посадові та функціональні обов’язки. Саме їх виконувати і поспішає кожен після привітання від генерального директора, після прослуховування наказу про нагородження грошовими преміям всіх працівників, після музичних привітань від Марії Гуцило та Зоряни Петрас-Конопельської. А справжнє свято організують сьогодні ввечері, о 19.00 виступатиме Наталка Карпа у супроводі арт-балету “Ґледіс” та групи “Ґламур”, “карпатські” колективи. На гостей теж чекають різноманітні конкурси та розваги, а завершиться дійство феєрверком. Свято відбуватиметься на свіжому повітрі, якщо це дозволить погода. Отже, “Карпати” запрошують трускавчан та гостей міста-курорту на спільне святкування.

Володимир Ключак

(Переглядів 65 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви