Євген Юник – потенційний кандидат на мера Трускавця

25.08.2010 | Filed under: Некатегоризовано

Підсумки роботи благодійного фонду «Трускавчани» за рік діяльності (Почесний голова – Євген Юник)

Медична сфера:

– Допомога малозабезпеченим (ліки, тонометри, памперси – для лежачих хворих, роздано біля 2000 масок)

– Фінансова допомога дітям хворим на діабет, ДЦП, туберкульоз

– Оплата ліків на хіміотерапію для кількох онкохворих

– Оплатили обстеження, проведення аналізів, лікування зубів та масажів для малозабезпечених людей

– Проходження процедур членами асоціації інвалідів

Дозвілля:

– Допомога в організації дозвілля пенсіонерам

– Щотижня орендували зал в кінотеатрі для безкоштовного перегляду фільмів

– Постійно роздаємо запрошення на безкоштовний перегляд концертів

– Організували зустріч для репресованих до Дня створення УПА

– Допомога в організації поїздок для організації „Віра і Світло”(діти-інваліди) в Жовкву та Биличі; забезпечення організації (пластиліном, кольоровими олівцями, розмальовками, кольоровим папером, дошками для пластиліну, клеєм) для проведення занять молодими волонтерами (представники Гарасим Петро, Кофлик Наталія) з дітьми. Підтримка організації матеріально. Допомогли в організації і проведенні звітного концерту організації «Віра і Світло».

– Забезпечення школи мистецтв необхідним художнім приладдям (пензликами, акварельними фарбами, фарбами гуаш, папером ватман, клей ПВА та простими олівцями)

– Допомога Д/З „Теремок”, „Дзвіночок”(виділення коштів та закупівля методичних матеріалів)

– Організували свято Св. Миколая для дітей м. Трускавця в ПК ім. Шевченка (театралізоване дійство за участю Миколая, подарунки для малечі та вистава-казка „Передноворічна історія” в тисячному концертному залі, виставка художніх робіт до конкурсу дитячого малюнку „Ой хто, хто Миколая любить”, нагородження додатковими призами переможців) та для багатодітних сімей м. Трускавця (театралізоване дійство за участю Миколая, подарунки для малечі, та перегляд кінофільму для дітей)

– Спонсорська підтримка колективу «Золоті діти» м . Трускавця

– Організація коляди для жителів м. Трускавця виступ фольклорного колективу „Берездівчанка”

– Проплатили та організували поїздку трускавецьких прочан в Київ до Володимирського собору минулого і цього року.

– Здійснюємо поїздки трускавецьких прочан до чудотворного образу Розп’яття Христового у Глинянах

– Допомога в передплаті газети на 2010р. для Трускавецької міської асоціації інвалідів

– Привезення чудотворного образу „Розп’яття Ісуса Христа” з м. Глинян 24 лютого -2 березня 2010 р.

– Роздача пасок до Великодня найбільш незахищеним верствам населення, пенсіонерам, інвалідам.

– Провели гаївки для трускавчан біля трьох церков міста за участю гурту автентичного співу «Коралі».

– Організація Дня Матері для дітей міста за участю лялькового театру ім. М. Підгірянки (м. Івано-Франківськ). Провели захід в тисячному залі.

– Перегляд  мультиків до Міжнародного дня захисту дітей для дошкільних закладів міста

– Проплатили поїздку трускавецьких прочан до Грушева, Билич, Зарваниці.

– Проведено прес-конференції на тему «Підсумки роботи фонду «Трускавчани» за 4 місяці» та «Ваш камінець у розбудові храму Покрови Пресвятої Богородиці»

– Започаткували постійно діючу благодійну акцію «Ваш камінець у розбудову храму Покрови Пресвятої Богородиці»

– Два рази в місяць почесний голова благодійного фонду «Трускавчани»  Євген Юник проводить чаювання з жителями міста. До участі залучаються  художні колективи міста.

– Організація святкування річниці Кобзаря мітинг біля пам’ятника та концерт в «Златі»

– Дискотека до Дня міста для молоді в «Міленіумі».

– Всі члени благодійного фонду (люди,які активно беруть участь у роботі фонду) отримують членські квитки та подяки від фонду.

– Постійна підтримка продуктовими пакетами малозабезпечених сімей.

– Збір коштів на лікування маленької Каролінки.

– Благодійний фонд «Трускавчани» організовує для жителів міста безкоштовно лікувальну фізкультуру.

Соціальна сфера:

– Надання матеріальної допомоги найбільш незахищеним верствам населення

– Здійснили ремонт дуже запущеного під’їзду по вул. Крушельницької 45, оскільки діти в цьому під’їзді почали хворіти на важкі алергічні недуги, хоча це не входить в компетенцію фонду.

– Встановлення лавочок

– Проведення толоки в курортному парку

– Започаткували в місті акцію «Зробимо наш дім чистим» – прибирання під’їздів волонтерами.

– Встановлюємо лавки на прибудинкових територія і на зупинках.

– Ремонт будинку по вул. Сагайдачного, 12.

На фото: виступає Почесний голова БФ «Трускавчани» Євген Юник; так виглядають засідання фонду в РЦ «Міленіум».

Прес-служба БФ «Трускавчани»

Піар вдався на славу?

Дуже гарно пройшла зустріч кандидата на міського голову Трускавця Євгена Володимировича Юника з виборцями минулого тижня. Відбулася вона 18 серпня в «Міленіумі», а привід простий як борщ – перша річниця діяльності благодійного фонду «Трускавчани», який п. Євген Юник очолює з моменту заснування, а може фонд і заснований під пана Євгена.

Ворогам не вдалося зірвати напрочуд вдалий сценарій, вони могли хіба з люттю зиркати на двійник бюлетеня ГО «Рада міста» – бюлетень БФ «Трускавчани», де один до одного були і дизайн, і розмір, і кольори, і верстка, тільки замість прізвища Козир всюди фігурувало прізвище Юник. А може ми і не праві, коли пишемо про ворогів, бо хіба можуть бути вороги в такої людини як пан Євген? Це хіба у його відповідях вчувалася нехіть перед тими, хто ще не висловив йому однозначну та безапеляційну підтримку, хто поза сценарієм задавав незручні запитання типу «А за чиї гроші ви проводите благодійні збори, чаювання?» чи «Чому ви як депутат хочете залишити місто без тепла?». Хоча видно було, що Євген Володимирович до зустрічі готувався дуже ретельно, навіть був розчарований, що його не запитали, навіщо ЗАТ «Трускавецькурорт» просуває його на мера, з якою метою? Знаючи, що це цікавить багатьох, він відповів, що є звичайним найманим працівником ЗАТу (добре, що не сказав «наймит», «слуга», «раб») і що війна між ЗАТом і Левом Грицаком, яка тривала 8 років, нічого доброго не принесла. Звичайно, що якби не Лев Грицак, то для ЗАТу було б багато доброго і швидше за все, саме з цією метою і йде Євген Володимирович поспішним кроком у мери – щоб «Нафтусю» платною зробити (по 30 копійок 1 літр), щоб за паркування на Суховоля гроші брати по 10 гривень за годину і будемо мати стільки грошей, що аж страшно стає, чи не лопне часом міська казна від такого наповнення.

Більше ніж 100 людей в залі дивилося на Євгена Юника, який виглядав на справжнього новітнього трускавецького Рейгана, позуючи перед телекамерами, осяяний штучним світлом в час, коли всіх решта оповив морок. Здавалося – ось він, наш рятівник, який гряде, ажеби розбудити спящих, нагодувати голодних, потішити немічних, а особливо потішити працівників ЗАТ «Трускавецькурорт», які часто в своїх приватних розмовах натішитися не можуть: «От прийде Євген Володимирович до влади, от тоді ми заживемо!». Заживете, аякже, надійтеся. Надія вмирає останньою. Буде і гаряча вода, буде тепло, буде все, чого забажаєте – немов старик Хоттабич, кожен кандидат готовий пообіцяти все, лише б локшина на вухах виборця протрималася до 31 жовтня. Щоправда, дещо дивувала відповідь п. Євгена на запитання автора статті відносно головних проблем міста на сучасному етапі. Дозвольте не погодитися чи дозвольте посперечатися, як любить казати кума іншої куми, але щось слабо сприймається факт, що головні проблеми Трускавця – екологічна чи комунальне господарство, або ж те, що Трускавець – місто обласного підпорядкування. Звичайно, що за статус курорту державного значення потрібно воювати всіма силами, а не чекати, що один Грицак все вирішить. До речі, незрозуміла для багатьох була причина люті, з якою Євген Юник та його окремі симпатики говорили про мера Трускавця, особливо маніакальні побажання «помити Грицаку і Алієву спинку» дротяною щіткою, арифметичні вправи по підрахунку «об’єктів Грицака» чи спроби вирахувати ціну машини з КП «Наше місто». Проте з іншого боку це тішить – значить є ще порох у порохівницях у Лева Ярославовича, що його продовжують вважати фаворитом передвиборчих перегонів та лідером симпатій простих людей, що опоненти Грицака всілякими способами намагаються ті симпатії побороти.

Були в Євгена Володимировича і дуже цікаві ідеї, але реальність їхньої реалізації під великим сумнівом. Так, ми сидимо на газовій голці, як і вся Україна, але чи виходом буде будівництво котельні, яка працюватиме на відходах з дерева, терпузі? Так, Трускавець більше платить в казну держави, ніж отримує з неї, але звідки безглузда цифра, що Трускавець забезпечує понад 40% бюджетних надходжень області ( зі статті Є. Юника в газеті «Трускавецькурорт», № 28 від 11.08.2010 р.)? Де був пан шановний депутат, та і не він один, попередні роки, чому благодійний фонд не створили цих «40 друзів сім’ї» ще в 2006 чи й раніше, адже Євген Володимирович – депутат трьох скликань?

Невже потрібно громаду обманювати, що депутат нічого не вирішує, адже цей статус – один з найвищих в органах місцевого самоврядування. Проте гріх було б не погодитися з окремими думками голови фонду «Трускавчани». Зроблено за рік багато – привезено чудотворну ікону Розп’яття Христа (тепер роблять копію цієї ікони для розміщення в одній з церков Трускавця), роздано ліки, тонометри, маски під час так званої «епідемії свинячого грипу», організовано перегляд фільмів, мультфільмів, вистав, ряд заходів до свят для дітей, пенсіонерів, створено волонтерський рух, організовано збір коштів для дівчинки, яка змогла почути голос матері та спів пташок, зібрано кошти для допомоги садочкам та школі мистецтв тощо. «Ми уникли спокуси політизації», сказав п. Юник і це правда, на президентських виборах не було задекларовано підтримку чи не підтримку когось із кандидатів.

Оскільки пан Юник твердо захотів (чи його попросили роботодавці?) йти на мера, то людей цікавило, від якої політичної сили він балотуватиметься. Євгена Володимировича це питання трішки рознервувало, він почав безпричинно «наїжджати» на мера Лева Грицака. Врешті-решт, сказав, що точно не йтиме від таких сил, які не проводять проукраїнську політику, а такими, на його думку, є Партія Регіонів та Комуністична партія. А від кого йтиме – залишив питання висіти в повітрі, для болісних роздумів членам фонду.

Завершення зустрічі було підготовлено просто ідеально – після кількох тирад однієї з пенсіонерок в сторону Грицака, старша пані подякувала Євгену Володимировичу за все і подарувала йому статую матері Божої. Чи то від хвилювання, чи то від необережності, але мало бракувало, щоб фігурка розбилася, а це був би не надто добрий знак. Та все ж нічого такого не сталося, як і вчасно підхопили підсвітну лампу, яка мало не прибила представника преси. Свято споглядання майбутнього кандидата в мери завершилося, 25 серпня – ще одна зустріч з п. Євгеном, щоправда, вже без преси. Кожного дня і кожної години члени-«Трускавчани» повинні б думати, як Євгенові Юнику стати мером. На наш погляд, Євген Юник дуже добре підігрує саме Левові Грицаку як кандидат, який псує всі плани трускавецькій опозиції. Його балотування на мера в першу чергу відбере голоси в тих, хто хотів би проголосити себе «ворогом Грицака № 1», а таких, крім п. Юника, є ще принаймні 4 – 5. Символічною була відсутність окремих представників опозиційних ЗМІ, та що тут приховувати – на зустрічі були присутні тільки «продажні провладні», як їх обзиває з оргастичним задоволенням наша опозиція. Якби не політика, якби не близькі вибори, то можна було б вклонитися до ніг тим, хто творить добро просто так. Але чи просто так фінансуються окремі проекти «Трускавчан»? Краще про це могла б сказати лише п. Антоніна Каштанова, яка «провисіла» на біл-борді з рекламою фонду, а ремонту в помешканні так і не дочекалася, бо вибори з травня перенесли на жовтень. І чи почуємо за цей БФ після Дня Всіх Святих – ось в чому запитання.

Володимир Ключак, Степан Гнатків

(Переглядів 142 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Трускавецькі футболісти – володарі перехідного Кубку! (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо юних футболістів (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)Здаються в оренду приміщення у Трускавці (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви