Фракція ВО “Свобода” у Львівській обласній раді вимагає припинити тиск на підприємців Львівщини через їхню опозиційну політичну діяльність

18.09.2013 | Filed under: Акценти

Фракція ВО “Свобода” у Львівській обласній раді заявляє про систематичне переслідування підприємців, які водночас є депутатами місцевих рад, через їхню опозиційну політичну діяльність. Про це йдеться у заяві фракції ВО “Свобода” у Львівській обласній раді, яку виголосив на 17 вересня 2013 року на сесії ради депутат від ВО “Свобода” Олексій Балицький.

У заяві зазначено:

“Влада намагається шантажувати та змусити мовчати політиків, депутатів місцевих рад, зокрема Львівської обласної ради, застосовуючи тиск з боку органів контролю та правоохоронних структур на підприємства, до яких вони причетні.

Зокрема, влада чинить тиск на депутата Львівської обласної ради від Всеукраїнського об’єднання “Свобода”, голову комісії з питань промисловості, ЖК, транспорту та зв’язку Михайла Задорожного через його активну депутатську діяльність і критику на адресу влади. Підприємство “Дрогобицька райспоживспілка”, якою керує Михайло Задорожний, постійно зазнає перевірок органів контролю, причому під час усіх цих перевірок не виявлено жодного порушення. Однак у серпні, відразу після низки гострих заяв Михайла Задорожного на адресу ЛОДА про те, що через бездіяльність посадовців в області не встигнуть освоїти кошти, призначені для ремонту доріг, кримінальне провадження безпідставно відновлюють.

У Сокалі намагаються засудити депутата Сокальської районної ради від Всеукраїнського об’єднання “Свобода” Василя Малка. Із невинною людиною хочуть розправитися за те, що він виявив і оприлюднив факти злочину – розкрадання піску, до чого причетні високі посадовці.

Під постійним тиском з боку органів контролю та правоохоронних структур перебуває компанія, засновником і директором якої є депутат обласної ради свободівець Володимир Тістик, який також є головою Жовківської районної організації ВО “Свобода”.

За депутата обласної ради Осипа Магура, який очолює Старосамбірську районну організацію ВО “Свобода”, взялось управління боротьби з організованою злочинністю. Старосамбірський районний УБОЗ вимагає від депутата пояснень через те, що він заявив про масові несанкціоновані вирубки лісу, які покриває місцева виконавча влада.

Цей перелік можна продовжувати. Через постійні необґрунтовані перевірки паралізовано роботу підприємств, страждають сотні людей, які працюють і отримують заробітну плату на цих підприємствах, втрачають місцеві бюджети, значна частка надходжень до яких залежить від нормальної діяльності малого й середнього бізнесу.

Фракція “Свободи” у Львівській обласній раді вважає ці дії політичним тиском на депутатів і пов’язує його з їхньою активною депутатською діяльністю та гострою критикою на адресу чинної влади. Такі методи роботи виконавчої влади викликають особливе обурення зараз, коли держава демонструє свої євроінтеграційні прагнення, намагаючись переконати Європейський Союз в утвердженні демократичних цінностей, боротьбі з корупцією та припиненні тиску на політичних опонентів. Насправді ж влада практикує репресивні методи, використовуючи при цьому органи контролю та правоохоронні структури, які замість того, щоб попереджувати і розкривати злочини, змушені шукати зачіпки проти підприємців, які належать до опозиційних політичних сил.

Ми вимагаємо припинити переслідування депутатів Львівської обласної ради, а також покарати причетних до фабрикування фальшивих звинувачень на їхню адресу”.

Прес-служба Львівської обласної організації ВО “Свобода”

(Переглядів 71 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо юних футболістів
  31.01.2020 | 13:57

  Футбольна школа «КМС» (м. Трускавець) проводить відбір хлопців 2009-2010 р.н. в секцію футболу. Контактний телефон:  096-064-71-97 (тренер Володимир Смола). (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеОголошується набір дітей для занять футболом (0)Козацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Футбольна школа «КМС» поповнилася 12 юними футболістами (0)Трускавчан запрошують на Майдан Незалежності на перегляди футбольних матчів (0)

 • Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку
  28.01.2020 | 16:00

  Шукаю роботу з ведення бухгалтерського обліку підприємців. Конт. тел. 067-67-27-641. (Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні) Також читайтеКозацька слобода “Раковець” запрошує на риболовлю (0)Запрошуємо спільно відзначити День Соборності України (0)Шукаю роботу з прибирання приватних будинків (0)В музеї міста-курорту відкриють виставку про кримськотатарську спадщину (0)

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви