Генеральний Консул Польщі у Львові відвідала Трускавець і Східницю

01.10.2020 | Filed under: Публікації

29 вересня на запрошення голови правління МЦ «Європейська інтеграція України» Івана Цегенька Трускавець і Східницю з робочим візитом відвідали Генеральний Консул Республіки Польща у Львові пані Еліза Дзвонкевіч та Консул з політично-економічних питань пан Томаш Коваль. Візит був запланований давно, але з незалежних причин декілька раз переносився.

Шановним польським дипломатам було цікаво оглянути курорти Львівщини, котрі стають дедалі популярнішими для гостей з Польщі, адже в докарантинний рік у Трускавці відпочили та оздоровились майже 40 тисяч польських громадян. На цьому наголосив міський голова Трускавця Андрій Кульчинський, котрий підкреслив важливість для курорту зростання кількості туристів саме з Польщі. Про досвід транскордонної співпраці з польськими партнерами розповів селищний голова Східниці Іван Піляк, котрий ознайомив поважних гостей з цим курортним селищем і його джерелами.

В ході візиту представники Генерального Консульства Польщі у Львові відвідали декілька готельно-оздоровчих закладів Трускавця та Східниці, оглянули Художній музей Михайла Біласа та експозицію Заслуженої художниці України Наталії Поліщук, ознайомились з унікальною методикою реабілітації, поспілкувавшись з професором Володимиром Козявкіним, відвідали трускавецький дельфінарій «Оскар».

– Незважаючи на дощову погоду і обмеження по часу, дякуючи моїм друзям і партнерам, мені вдалось ознайомити почесних польських гостей з туристично-оздоровчим потенціалом нашого регіону, – розповідає голова правління МЦ «Європейська інтеграція України» Іван Цегенько. – Цей візит ми запланували ще раніше, але втілили наш спільний задум вже восени. Сподіваюсь, що мені вдалось закохати високоповажних польських дипломатів в наш край. Я щиро вдячний шановним гостям за те, що виділили час і відвідали Трускавець та Східницю. Переконаний, що такі візити сприяють популяризації наших курортів і, що найголовніше, налагодженню кращого взаєморозуміння і ефективнішої співпраці. Сподіваюсь на швидке відродження туристичних потоків з Польщі та на подальше продовження транскордонної співпраці.

Вл. інф.

(Переглядів 1 , 1 переглядів сьогодні)

About 

Błogosławieni którzy wprowadzają pokój, albowiem oni będą nazwani synami Bożymi.

Tags:

Газ на авто. Трускавець

Новини Трускавця та регіону

ТОП коментованих за тиждень

 • None found

Оголошення ТВ

 • Запрошуємо вивчати англійську мову!
  26.08.2022 | 15:47

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової запрошують дітей та дорослих вивчати англійську мову з використанням інноваційних методик та сучасних підручників провідних британських та американських видавництв. Ми пропонуємо заняття в групах (7-10 чоловік), індивідуальне та корпоративне навчання, підготовку до ЗНО та здачі екзаменів на міжнародні сертифікати (IELTS, TOEFIL), а також Експрес-курси   для   дорослих   (англійська   для   подорожей   та […]

 • Потрібен викладач англійської мови!
  26.08.2022 | 15:45

  Курси іноземних мов Ірини Ченцової: потрібний викладач англійської мови! Вимоги: – Вища освіта за спеціальністю, – Досвід роботи від 1 року, досвід підготовки до ЗНО та міжнародних екзаменів, – Високий рівень володіння англійською (С1-С2), – Бажання працювати та розвиватись, – Творчий підхід до роботи, – Порядність, пунктуальність, відповідальність, – Сумлінне ставлення до роботи, Що ми […]

 • Archive for Оголошення ТВ »

Архіви